Чемпіонат Закарпатської області: підсумки та висновки. ФК "Карпати" (Рахів)

Чемпіонат Закарпатської області: підсумки та висновки. ФК "Карпати" (Рахів)

822

На рахівські "Карпати" покладали значно більші сподівання, ніж завойоване дев’яте місце.

У команди досвідчений тренер, дуже непоганий підбір гравців, підтримка влади і великої кількості вболівальників. Команда непогано проводила домашні поєдинки, але вкрай невдало виступала на виїзді. Інколи складалося враження, що гравці не вірять у свої сили. Рахівчани навіть програли виїзний матч у ДЮСШ Тячів, який завершив чемпіонат на останній сходинці. Правда, одну перемогу рахівчани здобули, у Іршаві, перегравши "Бужору". За рівнем самої гри "Карпати" могли бути спокійно 6-7 командою ліги, але саме через фактор чужого поля завершили чемпіонат дев’ятими. Команда за сезон набрала 23 очки із 60 можливих або 38,3%. У І колі здобуто 12 очок із 30, у ІІ колі 11 очок із 30.

Читайте також: Чемпіонат Закарпатської області: підсумки та висновки. ФК "Середнє"

Найвдалішими для "Карпат" були фініш І і ІІ кола, коли рахівчани набрали 16 очок. На старті І і ІІ кола їхнім здобутком були 7 очок. Різниця є відчутною. У чемпіонаті голи "Карпатам" давалися доволі важко. Вони провели у ворота суперників 23 голи або 1,15 за гру. У І колі забито 12 голів або 1,2 за гру, у другому – 11 або 1,1 гола за гру. Трішки малувато. Для вищої ліги хороший показник – 2 голи за матч. Відносно терпимий показник у рахівчан у графі "пропущені м’ячі". Команда за сезон пропустила 39 голів або 1,95 гола за гру. У І колі пропущено 21 гол або 2,1 гола за гру, у ІІ колі 18 або 1,8 гола у кожному матчі. "Карпати" – вольова команда, але їй не вистачило стабільності та досвіду виступів на такому рівні. Крім того, потрібно не забувати, що для "Карпат" усі виїзди далекі, а три – взагалі понад 200 км тільки в один бік. Якщо тренеру вдасться зберегти склад та покращити тренувальний процес, ця команда наступного сезону в змозі боротися за 4-6 місця в еліті футболу Закарпаття.

Значно покращено стадіон у Рахові. Роботи ще ведуться. Великий вклад у розвиток футболу Рахівщини і нашого краю належить Сергію Штадлеру – президенту клубу, Андрію Панасюку – головному тренеру. Не можна не згадати і рахівського міського голову Віктора Медвідя, який справді багато зробив для становлення команди.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме