Чемпіонат Закарпатської області: підсумки та висновки. МФА "Мункач" (Мукачево)

Чемпіонат Закарпатської області: підсумки та висновки. МФА "Мункач" (Мукачево)

228

МФА "Мункач" став п’ятою командою чемпіонату. Це наймолодша за віком команда серед усіх, які грали у Вищій лізі.

Команда "академіків" U-19 паралельно виступає у І лізі чемпіонату ДЮФЛ U-19. Футбольна академія прийняла дуже правильне рішення. Найвищим є період від юнацького до дорослого футболу, де ми втрачаємо найбільше обдарованих юнаків. Участь у чемпіонаті області дає можливість швидше адаптуватися в дорослому футболі. Саме це ми чітко бачимо на прикладі результатів МФА "Мункач". На початку літа "академіки" завершували ІІ коло чемпіонату України. Коли вони у квітні стартували в чемпіонаті області, то старт виявився провальним. За першу половину кола мукачівці набрали всього 2 очки із 15 можливих. Коли є майстерність та досвідчений тренер, досвід приходить швидко.

Читайте також: Віктор Ряшко: "Хочемо мати свій ігровий малюнок…"

На фініші ІІ кола мукачівці набирають 12 очок із 15 можливих. Влітку МФА формує нову команду. І знову в гравців відсутній досвід виступів на дорослому рівні. Старт ІІ кола провалено. Набрано 4 очки із 15 можливих. Це наочний приклад, що дають матчі дорослого чемпіонату для юнаків. Підтвердженням того є лідерська позиція в чемпіонаті України серед команд U-19.

У чемпіонаті області МФА "Мункач", набирає 30 очок із 60 можливих або 50%. У І колі набрано 14 очок із різницею м’ячів 15:16, у ІІ – 16 очок із різницею м’ячів 17:11. Якби не провали на стартах кожного кола, мукачівці вели б боротьбу за срібні медалі чемпіонату. За сезон" академіки" провели у ворота суперників 32 голи або по 1,6 гола за гру. У свої ворота вони пропустили 27 голів або по 1,35 гола за гру. Як бачимо, досвід у футболі – це велика справа. У Мукачеві є хороша футбольна інфраструктура, яка покращується, є хороші тренери і організатори футболу. Роботу Віктора Ряшка, Золтана Сільвашія добре видно, бо є результат. І це основне.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить