Чемпіонат Закарпатської області: підсумки та висновки. "Бужора" (Іршава)

Чемпіонат Закарпатської області: підсумки та висновки. "Бужора" (Іршава)

177

Іршавська "Бужора" доволі неочікувано зупинилася на восьмій позиції. Перед початком сезону команді видавалися серйозні аванси. І підстави для того були. Гра іршавців була справді цікавою.

Та першою по "Бужорі" вдарила трудова міграція. Молоді футболісти, які ще рік тому виступали за юнацький склад, не змогли в повній мірі замінити гравців основного складу. А потім десь команда підсіла в психологічному плані. Вона чергувала прекрасні поєдинки з провальними. Команда доволі багато забивала, але ще більше пропускала, із чого можна зробити висновок, що захисна ланка була тут не найсильнішою.

Упродовж сезону "Бужора" набрала 24 очки із 60 можливих або 40%. У І колі набрано 13 очок із 30, у ІІ колі 11 із 30. Якщо перші три відрізки чемпіонату "Бужора" пройшла вище середнього рівня, то фінішний іршавчани повністю провалили. Вони здобули всього 3 очки із 15 можливих. За забитими м’ячами "Бужора" – п’ята команда ліги, за пропущеними – дев’ята. Упродовж сезону "Бужора" провела у ворота суперників 33 голи або 1,65 за гру. Доволі непоганий показник.

У І колі забито 18 голів або по 1,8 гола за гру. У ІІ колі 15 голів або по 1,5 гола за гру. Пропустили за чемпіонат іршавчани 40 голів або по 2,0 гола за гру. У І колі пропущено 21 гол або по 2,1 гола за гру, у ІІ колі 19 голів або 1,9 гола за гру.

Стадіон в Іршаві хороший, а ось футбольний газон хотілося б бачити ще кращим. Велику роботу за сезон провели Василь Лазорик – президент клубу та Михайло Рацин – головний тренер. Матчі за участю команди відвідували багато уболівальників. Є всі сподівання, що команда помилки врахує, і наступний сезон буде значно успішнішим. Потрібно пам’ятати, що Іршавщина має багаті футбольні традиції і дала закарпатському футболу багатьох видатних футболістів. Серед них Іван Гецко, який одягав футболки збірних СРСР та України і є автором першого голу збірної незалежної України.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить