Чемпіонат Закарпатської області: підсумки та висновки. ФК "Севлюш"

Чемпіонат Закарпатської області: підсумки та висновки. ФК "Севлюш"

403
Чемпіонат Закарпатської області: підсумки та висновки. ФК "Севлюш"
Фото - Олексія Матрунича

Після чотирьох попередніх сезонів, коли вони виборювали двічі срібні і двічі – бронзові нагороди, на цей раз стали найстабільнішою командою ліги.

Упродовж сезону здобуто 18 перемог і тільки 2 рази виноградівці завершували матчі внічию. Жодного разу "Севлюш" не сходив з поля з гіркотою поразки. Команда добре вкомплектована у всіх лініях. Тут у кожній лінії один-два лідери, які впевнено почувають себе на полі і ведуть за собою команду. Пуканич, Чонка, Риплюк, Вашкеба, Гибалюк, Чедрик – гравці високого рівня, які формували гру команди. Більшість із них грали в минулому сезоні, але команда тоді фінішувала третьою.

У чому причина успіху на сьогодні? Відповідь проста: новий тренер команди Валентин Слюсар підняв рівень фізичних кондицій гравців, і все стало на свої місця. Були внесені незначні корективи, і "Севлюш" став на голову сильніший. Крім того, було налагоджено тренувальний процес, і результат не забарився. Тобто "Севлюш" – приклад роботи для команд обласного рівня.

Збільшуються фізичні навантаження, налагоджується тренувальний процес, гравці довіряють тренеру і позитивний результат забезпечено. У житті воно трохи складніше. "Севлюшу" знадобилося півтора року при Слюсару і чотири при Білаку, щоб методом проб і помилок дійти до такого розуміння.

У команди було налагоджено хорошу ігрову дисципліну. "Севлюш" у середньому забивав у кожній грі по 4,03 гола і пропускав у свої ворота по 0,45. Цифри дають відповідь на всі питання. "Севлюш" – краща команда області за всіма показниками.

"Севлюш" – чемпіон Закарпатської області сезону 2018 року. Великий внесок у визначну перемогу "Севлюша" по праву належить президенту клубу Івану Матруничу, голові правління клубу Владиславу Поляку, головному тренеру Валентину Слюсарю, спортивному директору клубу Володимиру Талабірчуку, основному господарнику Павлу Осталошу, представникам гілок влади міста та району, уболівальникам, які не відвернулися від команди, а терпляче, п’ять років, йшли до великої перемоги.

За останні кілька років у Виноградові значно покращилася футбольна інфраструктура. Стадіон "Юність" – у прекрасному стані, розпочато роботи по відновленню стадіону "Пластмасовик", де вже встановлено штучне поле стандартних розмірів, підготовлено проект реконструкції спортивних об’єктів. Нині за своїм потенціалом та підбором гравців "Севлюш" може поборотися за призове місце в чемпіонаті України серед аматорів.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме