Чемпіонат Закарпатської області: підсумки та висновки. ФК "Ужгород"

Чемпіонат Закарпатської області: підсумки та висновки. ФК "Ужгород"

294

Команда сформована з молодих гравців, які подавали надію. Завдання стоять серйозні. Потрібно створити команду з перспективою виступів на професійному рівні. У цьому сезоні ужгородці виступали на два фронти – у чемпіонатах області й України серед аматорів.

Такий режим матчів та тренувань витримали не всі гравці. Якщо на обласному рівні ужгородці рівно пройшли весь сезон, постійно знаходячись у трійці кращих команд, причому не претендуючи на місце вище третього і не опускаючись нижче третього, то на всеукраїнському рівні команда почувала себе менш упевнено. У грі ужгородців не відчувалося легкості, у гравців не горіли очі. Інколи складалося враження, що вони виконують важку фізичну роботу. На жаль, не всі скористалися шансом пробитися на значно вищий рівень.

ФК "Ужгород" – бронзовий призер чемпіонату області. Командою набрано 63,3% очок від можливого. У першому колі – 22 очки, у другому – 16. Якщо у І колі ужгородці йшли на рівні 2-3 місць, то у ІІ колі на рівні команд 4-7 місця. У ворота суперників проведено 54 голи, що дорівнює 2,7 гола за гру (у І колі 32 або 3,2 гола за гру, у ІІ колі 22 або 2,2 гола за гру). У свої ворота пропущено 23 голи або 1,15 гола за гру (у І колі пропущено 8 голів або 0,8 гола за гру, у ІІ колі пропущено 15 або 1,5 гола за гру). Як бачимо, показники другого кола значно гірші. При тому, що з лідерами команда виглядала гідно. Але важко пояснити невдачі з "Мункачем", рахівськими "Карпатами". Скоріше за все, тренерському штабу не вдавалося підводити на пік форми, емоційно заряджати гравців на кожну гру. Були проблеми з ігровою дисципліною, налагодженою підстраховкою на полі, морально-вольовими якостями. Не всі гравці зуміли набрати необхідних фізичних кондицій. Майстерність ніби була, але однієї майстерності для досягнення успіху недостатньо.

За своїм потенціалом ФК "Ужгород" повинен був вести боротьбу за вищі нагороди чемпіонату, але команда обмежилася "бронзою", не претендуючи на більш вагомий успіх. ФК "Ужгород" має чудовий стадіон, де якість футбольного поля – одна з кращих в області. Правда, роботи по спорудженню трибун ще не завершені, що викликає дискомфорт для уболівальників, яким доводиться стояти упродовж усієї гри, що негативно позначається на відвідуванні матчів за участі команди.

Не зважаючи на відсутність стабільності в грі та видовищності матчів, третє місце – це вагомий успіх у футболі краю. Великий внесок по праву належить президенту клубу Андрію Андріїву, головному тренеру Мирославу Бабяку, тренеру Олегу Марковичу, спортивному директору Юрію Свистаку, голові прес-служби Віталію Біровчаку.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить