Чемпіонат Закарпатської області. Огляд 18-го туру

640
0

МФА "Мункач" (Мукачево) – ФК "Карпати" (Рахів) – 2:0 (юнаки – 5:1)

(Герег Василь, 17; Кодря Максим, 69)

Матч виправдав свої сподівання щодо безкомпромісного протистояння. І все ж краще на полі діяли господарі. Вони не тільки зуміли відстояти ворота "сухими", а у кожному з таймів забили по голу без відповіді. На гостей, очевидно, ще вплинув кількагодинний переїзд, а також те, що на лаві запасних був лише один гравець. А мукачівці – молодці, витримують темп двох турнірів – і чемпіонату області, і чемпіонату України, притому здобуваючи перемоги.

ФК "Середнє" – ФК "Вільхівці" – за рахунку 1:0 на користь господарів гості зійшли з поля (11:1)

Середнянці переважали суперника, однак забити, як і їх суперник, не могли. Нічийний рахунок тривав до третьої доданої хвилини другого тайму. Саме тоді господарі зі штрафного забили гол. Через різне трактування ігрового епізоду головним арбітром і його асистентом на лінії (перший зафіксував узяття воріт, а інший показав положення поза грою) у стані гостей виникло невдоволення, і "Вільхівці" зійшли з поля.

ФК "Вітязь" (Концгазо) – ФК "Поляна" – 1:0 (4:0)

(Горняк Адріан, 49)

Матч рівних команд, у якому одній із них удалося реалізувати створене. Гол на початку другого тайму видався єдиним і приніс перемогу господарям.

ДЮСШ Тячів – ФК "Оболонь" (Хуст) – 0:0 (1:0)

Принципове протистояння команд завершилося нульовою нічиєю. Обидві команди грали нарівні, ось тільки не могли забити. Зокрема під кінець поєдинку, коли за 15 хв. до закінчення основного часу спочатку тячівці не реалізували вихід сам-на-сам, а пізніше вже хустяни не реалізували схожий момент. Отож у матчі без голів.

Тур завершиться 3 жовтня, у середу, коли ФК "Ужгород" і ФК "Севлюш" (Виноградів) в обласному центрі зіграють перенесений поєдинок.