Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 17-го туру

Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 17-го туру

222
Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 17-го туру

ФК "Бужора" (Іршава) – ФК "Вітязь" (Концгазо)

Одне з найцікавіших протистоянь у турі. Шоста команда приймає дев’яту. Іршавці в останніх трьох матчах набрали 2 очки, "Вітязь" – 7. Без бою жоден із суперників не поступиться.

Перша гра – 1:0.

ФК "Поляна" – ФК "Середнє"

У другому колі представник Ужгородщини ще не програвав, однак у двох останніх іграх дещо пригальмував – лише нічиї. Чи скористається цим "Поляна" вдома, покаже матч. Утім, маємо один із центральних поєдинків – п’ята команда проти другої. До того ж колектив зі Свалявщини прагнутиме відігратися за фіаско в першому колі.

Перша гра – 0:8.

Читайте також: Турнірна таблиця чемпіонату Закарпатської області

ФК "Вільхівці" – МФА "Мункач" (Мукачево)

Четверта команда проти восьмої. Повинно вийти цікаве протистояння. Обидва колективи мало забивають і пропускають. Цього разу теж навряд чи матч буде надрезультативним, але слід очікувати безкомпромісного суперництва.

Перша гра – 1:2.

ФК "Карпати" (Рахів) – ФК "Ужгород"перенесено на 26 вересня

Довгий переїзд і участь в чемпіонаті України серед аматорів може негативно позначитися на колективі з обласного центру. Та все ж він набуває необхідного досвіду в протистоянні на два фронти. Водночас хто б не переміг, але навряд чи виграш удасться легким. Рахівці від 7 туру вдома очки незмінно набирали. Як-то буде цього разу?

Перша гра – 1:3.

ФК "Севлюш" (Виноградів) – ДЮСШ Тячівперенесено на 22 вересня

В останньому турі тячівці здобули першу перемогу в чемпіонаті, проте навряд чи вона стане заспокійливою в матчі з лідером, який у другому колі тільки одного разу виграв із різницею в один м’яч, а в решті – розгромні вікторії. Гостям слід налаштовуватися на важкий двобій із масованим наступом суперника.

Перша гра – 11:0.

Маємо цікавий тур: лише в одному матчі слід спокійно розраховувати на переможну гру господарів. А в решті може трапитися що завгодно…

ФК "Оболонь" (Хуст) вихідний.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить