В’ячеслав Пінковський: "До початку другого кола плануємо провести 3-4 спаринги"

В’ячеслав Пінковський: "До початку другого кола плануємо провести 3-4 спаринги"

603

З тренером концгазівського клубу підбиваємо підсумки першого кола у вищій лізі й заглядаємо в підготовку до другого.

– У "доекваторній" частині ФК "Вітязь" посів передостаннє місце. Наскільки важкою виявилася змагальна ноша дебютанта?

– Я б сказав, що неважкою. Справа в тім, що деякі наші гравці виявилися неготовими до вищої ліги. Як наслідок, припускалися забагато помилок. У підсумку програли основним конкурентам, яким могли б не програти.

– Більше того, у трьох матчах поступилися мінімально – 0:1. Чого не вистачило?

– Насамперед бійцівських якостей. Програли самі ще й тому, що не реалізували моменти. Є друге коло. Постараємося надолужити втрачене. Керівництво клубу зробило висновки, будемо готуватися. Хоч відчувається дефіцит футболістів.

– На які позиції потрібно підсилення насамперед?

– До кожної ланки. Шукаємо гравців. Вони мають бути такими, щоб допомогли змагатися за місце в середині турнірної таблиці.

– Є матчі з першого кола, які надихатимуть у другому?

Не став би якісь виділяти. Нам загалом удався початок чемпіонату. Потім декілька людей випало. Плюс в окремих ще травми. Це теж вплинуло на підсумковий результат. Але нічого, життя не закінчується. Рухаємося вперед.

– У плані гри хто із суперників найкраще рухався вперед у першому колі?

– За бійцівськими якостями виділяється перша трійка. Решта – рівні. Однак з усіма грати можна. Ми з різницею більш ніж у два м’ячі не поступалися. Головне – помилятися менше. Тоді й результат буде.

– Щоб він прийшов, потрібно готуватися до другого кола…

– Вийдемо з "канікул" 30 липня. На олівці є декілька молодих і досвідчених футболістів, але поки конкретно ні з ким не домовилися. До початку другого кола плануємо провести 3-4 спаринги. Два вже домовлені. Залишилося узгодити дату. Ще в зі мною працюватиме помічник-тренер. Сподіваюся, це якісно вплине на гру команди.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме