Віктор Ряшко: "Хочемо мати свій ігровий малюнок…"

Віктор Ряшко: "Хочемо мати свій ігровий малюнок…"

360

Головний тренер "Мункача" на прохання сайту ФФЗ підбив підсумки першої частини чемпіонату Закарпаття й поділився планами на друге коло.

– Вікторе Івановичу, футболісти МФА за підсумками першого кола посіли 5 місце. Наскільки цей результат відповідає рівню гри команди, яку Ви очолюєте?

– Більшу частину першого кола ми грали на два "фронти": в основному по середах – на першість України, а по неділях – у чемпіонаті області. Основний склад U-19 у першості України розмістився на третьому місці. Ну а в чемпіонаті області – на п’ятому. Ураховуючи, що в міжсезоння з різних причин колектив залишило 7 гравців, у цілому виступили добре. Хотілося б, звичайно, більшого, але загалом грали в межах "норми". Діючи на два "фронти", перші матчі в нас не вийшли, хоч за якістю гри виступами команди задоволений. У місяць мали по 8-9 поєдинків, тому не могли показувати необхідний результат у двох змаганнях одночасно. Однак як тільки завершили першість України U-19, повністю "перемкнулися" на чемпіонат області. І почали набирати очки. Щоправда, остання зустріч з "Ужгородом" виявилася провальною в плані підсумку, але навіть припустившись багатьох помилок, ми грали непогано. Слід також узяти до уваги, що тривала сесія у вишах, у яких навчаються футболісти, тож тренувальний процес було порушено. Наприклад, як перед матчем із виноградівським "Севлюшем", коли довелося збиратись на тренування тільки в суботу перед недільним поєдинком. З усім тим рівень гри вимальовується, потроху виробляємо свій її почерк. Єдине, поки немає стабільності у виступах, проте ряд зустрічей видалися хорошими й наше п’яте місце можемо вважати позитивним результатом.

– А що можете сказати про першу трійку лідерів?

– Турнірне їх становище після першого кола визначає склад цих команд. Головна трійка вирізняється за підбором гравців, плюс тренери й тренувальний процес загалом. Думаю, перші три колективи й розіграють між собою комплекти нагород.

– Яким є завдання "Мункача"?

– Наші завдання скромніші. Хочемо мати свій ігровий малюнок, виконавців вивести на вищий рівень майстерності. Це болісний процес, адже шлях із юнацького в дорослий футбол – непростий. Важливими є тактичний, психологічний, суто ігровий моменти…

– Яким очікується міжсезоння для команди?

– Футболісти йдуть на відпочинок, було заплановано дводенний селекційний збір. На перегляді – юнаки 2001 року народження. "Узяли на олівець" двох закарпатських хлопців, яких з іншими гравцями основи буде запрошено на основний збір. Перегляд продовжимо, адже старші залишать команду, а набиратимемо молодших. Плануємо виступити не гірше ніж у першому колі, хоч для нас не так важливо посісти високе місце, як демонструвати гру, яка б подобалася вболівальникам. А буде вона – буде й результат. Націлюю колектив на згуртовані командні дії, щоб футболісти припускалися якомога менше помилок. Скажімо, якщо поступаємося з великим рахунком, то винні не тільки воротар і інші гравці захисту. Необхідно "цементувати" колектив у всіх ланках: від оборони до атаки.

Коли плануєте зібратися після відпочинку?

– Плани підготовки, так би мовити, "зверстані". Зберемося на початку серпня. Буде зайвий тиждень, оскільки пропускаємо тур. Проведемо ще один селекційний збір, переглянемо новачків. Маючи нагоду, запрошую всіх закарпатських футболістів 2000-2001 років народження. Хто виявляє бажання та відчуває сили – звертайтеся до нашої академії й спробуйте себе в "Мункачі". Водночас хочу подякувати керівникам мукачівської футбольної академії, де створено хороші умови для проживання, харчування; команду забезпечено екіпіровкою тощо. Також розпочалося будівництво футбольних полів, що дозволить уже найближчим часом покращити тренувальний процес.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме