Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 9-го туру

Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 9-го туру

65
Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 9-го туру

ФК "Вільхівці" – ФК "Бужора" (Іршава)

Одна з центральних ігор туру, адже зустрічаються п’ята й четверта команди відповідно. Підопічні Юрія Бучка грають удома й у разі успіху обійдуть свого нинішнього суперника та займуть місце у квартеті. Якщо ж виграють іршавці, то їх відрив від "вільхівців" зросте до 5 очок. В останніх двох іграх обидва колективи демонстрували стовідсотковий результат, тож протистояння буде нелегким.

ФК "Карпати" (Рахів) ФК "Вітязь" (Концгазо)

Теж доволі рівна пара (зустрічаються десята й восьма команди), у якій перевагу мають рахівці за рахунок рідних стін. Водночас у представника Ужгородщини ланки захисту й нападу більше збалансовані. Загалом же ці колективи грають доволі нестабільно. Більше того, "Карпати" вже 3 тури на не беруть очок, а концгазівці в останніх трьох іграх здобули тільки одне. Хто менше помилиться – матиме більше шансів на успіх.

Читайте также: Турнірна таблиця чемпіонату Закарпатської області

ФК "Севлюш" (Виноградів) – ФК "Середнє"

Не лише матч туру, а й, мабуть, усього кола. Перша команда проти другої. Результат матчу значною мірою визначатиме, хто на проміжному фініші здобуде звання чемпіона. Обидва колективи йдуть майже без втрат і готові продемонструвати свою найкращу гру. Видається, що особливу роль матимуть тактичні задумки тренерів та рівень реалізації наміченого плану футболістами. Перевага виноградівців у тому, що вони гратимуть удома.

ФК "Оболонь" (Хуст) – МФА "Мункач" (Мукачево)

Ще одне протистояння майже сусідів по "турнірці". Гості в останніх іграх демонструють хорошу гру, а господарям насамперед потрібно відійти від "ужгородського" жаху. Психологічна перевага поки на боці гравців із Мукачева.

ДЮСШ (Тячів) – ФК "Ужгород"

Тренеру господарів Павлу Іванчову є над чим поміркувати. Навряд чи повториться рахунок попереднього поєдинку ужгородців із хустянами, але те, що представники обласного центру їхатимуть до Буштина за перемогою, сумнівів немає. Господарям потрібно буде пройти серйозний іспит третьою командою.

Тур із парами, у яких у більшості випадків не йдеться про незаперечного фаворита, викликає подвійну зацікавленість.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме