Чемпіонат Закарпатської області. Огляд 8-го туру

Чемпіонат Закарпатської області. Огляд 8-го туру

350

Непрості матчі з непростими результатами.

МФА "Мункач" (Мукачево) – ФК "Севлюш" (Виноградів) – 0:1 (юнаки – 3:0)

(Пуканич Адріан, 40)

Господарі на високому рівні поставилися до організації матчу й разом із гостями продемонстрували безкомпромісний футбол. А в підсумку забити змогли тільки досвідченіші виноградівці. На 40 хв. у них вийшла результативна атака, яку ударом у дальній кут метрів із десяти завершив Адріан Пуканич. У перебіг подій на полі втрутилася погода. За хвилин 10 до завершення матчу через шквальний вітер і зливу довелося перервати гру. Та все ж її відновили, а підсумок зустрічі дав можливість зберегти лідерство команді Валентина Слюсаря.

ФК "Середнє" – ФК "Карпати" (Рахів) – 6:0 (2:0)

(Бако Олександр, 24; Соскида Руслан, 27, 30, 51; Качур Іван, 32; Рацин Дмитро, 89)

Доволі коректна гра при одній жовтій картці в рахівців. Господарі могли забити й більше, але в цілому й так довели своє домінування на полі надпереконливо. Більшість голів середнянці забили до перерви, але й у другому таймі атакувальні зусилля ефективно спрямовували на ворота карпатівців. Команда з Ужгородщини продовжує йти другою в чемпіонаті.

ФК "Бужора" (Іршава) – ФК "Поляна" – 1:0 (9:0)

(Котляр Богдан, 4)

Цікава гра, із моментами в обох команд. Але сталося так, що все вирішив один-єдиний гол. Його господарі організували, тільки-но почалася зустріч. Отож іршавці – у першій четвірці.

ФК "Ужгород" – ФК "Оболонь" (Хуст) – 16:1 (1:1)

(Грицкевич Олександр, 9; 13; 15; 23; Ковач Іван, 18: 41; Машталір Сергій, 15, 73; Михайло Дудаш, 62, 68, 69, 78; Гальчак Микита, 79; Кривка Павло, 86; Предчук Антон, 89; Білінський Роман, 90 – Глібчук Василь, 5)

Що тут скажеш? На полі була одна команда, яка забивала й забивала… Правда, першими відкрили рахунок гості, скориставшись позиційною помилкою в захисті суперника й реалізувавши вихід сам-на-сам із воротарем. Однак доволі швидко за схожої ситуації підопічні Мирослава Баб’яка зрівняли рахунок. А потім із хустською командою сталося щось неймовірне: "пивовари" за 12 хвилин пропустили 5 м’ячів. Захист гостей і надалі нагадував решето. Уже після першого тайму було 7:1 на користь колективу з обласного центру. А після перерви деморалізовані хустяни практично припинили чинити опір, пропустивши іще 9 голів. Ужгородці – у першій трійці.

Таким чином, маємо в турі 3 перемоги господарів і 2 в гостей. Завдяки переважно одній грі маємо надвисоку результативність – 5,8.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить