Фінал Кубка Закарпаття: коли все зрозуміло, то чи все зрозуміло?

Фінал Кубка Закарпаття: коли все зрозуміло, то чи все зрозуміло?

798

Зустріч між ФК "Минай" і ФК "Вільхівці", природно, має свого фаворита. Чи є шанси у представника Тячівщини?

Справді: усе зрозуміло: "Минай" – краща команда в області на сьогодні. Гратиме вдома, в умовах відкриття свого стадіону. Потужна й зіграна в усіх ланках, із досвідом виступів на всеукраїнській арені. Тренується на рідному полі, тоді як їх суперник виступає на гірших і відмінних за покриттям газонах.

Справді, як зазначав тренер команди з Тячівщини, їй буде вкрай важко.

Що може зіграти на руку гостьовому колективу? По-перше, приїзд і підтримка рідних уболівальників. По-друге, досвід ряду гравців, які вже не вперше вийдуть у протистоянні з таким суперником. По-третє, вибір правильної (під суперника) тактики, щоб насамперед не підвів захист, щоб "Вільхівці" не розкрилися в матчі й мали шанс швидко перейти до контратак. Зрештою, це фінал, кожен прагнутиме перемогти. Відомі випадки, коли в таких матчах перемагали команди з нижчих ліг. Тому, враховуючи аргументи "за" і "проти", уже з цих міркувань завчасно називати переможцем того чи іншого учасника фіналу. А отже, говорити, що все зрозуміло.

Одне слово, не забігатимемо вперед, а просто хай претенденти на почесний трофей подарують, певен, ущерть заповненому стадіону справжній футбол. А переможе, звісно, той, хто виявиться кращим у реалізації створених моментів. Удалої гри і "Минаю", і "Вільхівцям"! А нам – обов’язково прийти на стадіон чи принаймні подивитися трансляцію матчу наживо й у такий спосіб теж підтримати обидва колективи!

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме