Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 8-го туру

Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 8-го туру

625
Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 8-го туру

У неділю, 10 червня, відбудуться 4 поєдинки.

МФА "Мункач" (Мукачево) – ФК "Севлюш" (Виноградів)

У поєдинку сьомої та першої команд фаворитом, звісно, є лідер. "Севлюш" іще не поступався в цьому чемпіонаті. Що може, крім рідних стін, підтримати мукачівців у матчі? Вони вже 4 тури поспіль не програють. А отже, психологічно теж повинні готові бути до зустрічі з виноградівцями. Як же складеться цього разу насправді?

ФК "Середнє" – ФК "Карпати" (Рахів)

Друга команда проти передостанньої. Та ще й середнянці грають удома. Будь-який результат, крім перемоги, їх не влаштовує.

ФК "Бужора" (Іршава) – ФК "Поляна"

Надзвичайно цікавий за інтригою матч. Доцільно сказати: один із найголовніших у турі щодо рівня протистояння. У суперництві за очки зійдуться колективи, які в "турнірці" відповідно на п’ятій і шостій позиціях. Розрив між ними одне очко. Усі лінії в обох команд на цьому етапі цілком співставні. Гості вже чотири тури не можуть перемогти, а господарі це робили тільки раз за відповідну кількість матчів. Хто кого?

ФК "Ужгород" – ФК "Оболонь" (Хуст)

Третя команда (та ще й грає вдома) визначає статус фаворита в протистоянні з дев’ятим колективом. Для хустян і нічия буде за успіх, а ужгородцям, щоб закріпитися в першій трійці, важливо перемогти.

Пари в турі сформовані так, що не все мали б брати очки лише господарі (не кажучи вже про вікторію "Вільхівців"). Та чи станеться так у матчах, що залишилися?

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме