Чемпіонат Закарпатської області. Огляд 7-го туру

823
0

ФК "Поляна" – ФК "Вітязь" (Концгазо) – 2:2 (юнаки – 0:5)

(Русин Іван, 6; Стегура Степан, 12 – Ковтан В’ячеслав, 23, 75 зі штрафного)

На початку першого тайму господарі забили два швидкі голи й упевнено повели в рахунку. Утім, концгазівці теж зрозуміли, на який рівень вийшли, дебютувавши в чемпіонаті. У підсумку в матчі не тільки не "розклеїлися", а доволі швидко сквитали один м’яч завдяки В’ячеславу Ковтану. Надалі рахунок тривалий час не змінювався. У другому таймі суперники діяли на зустрічних курсах. Зрештою, на 75 хв. один із кращих бомбардирів змагань В.Ковтан реалізував штрафний, і "Вітязь" поїхав додому з нічиєю.

ФК "Вільхівці" – ФК "Середнє" – 2:0 (1:4)

(Куцин Іван, 17; Артур Апіян, 50)

Це був матч рівних команд. Лише одній удалося забити, а в іншої не склалося. У першому таймі, попри те, що гості дуже добре діяли, зуміли забити гол саме господарі. Перед тим уже був "дзвіночок" від Артура Апіяна, який за рахунку 0:0 влучив у поперечину. Утім, на початку другого тайму невтомний ветеран усе ж забив, записавши другий гол до активу своєї команди в грі. Зрозуміло, що поступаючись 0:2 та маючи вдосталь часу, середнянці намагалися врятувати поєдинок. Та діючи другим номером, "Вільхівці" надійно захищалися й здобули перемогу, реалізувавши створені моменти.

ФК "Севлюш" (Виноградів) – ФК "Ужгород" – 2:0 (1:1)

(Чедрик Михайло, 24; Кольцун Пилип, 53)

Гра видалася бойовою. Господарі відзначилися в середині першого тайму, коли Михайло Чедрик головою замкнув подачу. А на початку другого тайму юний Пилип Кольцун подвоїв результат. Ужгородці теж створювали моменти, та виноградівці діяли в захисті надійно. До того ж на 79 хв. у гостей Роберт Товт отримав червону картку за позбавлення суперника очевидної можливості забити гол. У підсумку "Севлюш" завдяки своїй перемозі та поразці середнянців очолив турнірну таблицю.

ФК "Карпати" (Рахів) – МФА "Мункач" (Мукачево) – 0:2 (1:4)

(Баятян Артем, 14; Смітюха Олег, 73)

Гра була приблизно рівною. Однак щонайменше в реалізації гості були переконливішими. Забивши на початку матчу, вони без фатальних помилок діяли в захисті, а після перерви реалізували ще й контратаку та досягли переможного для себе рахунку з перевагою в два м’ячі.

ФК "Оболонь" (Хуст) – ДЮСШ Тячів – 1:0 (1:1)

(Росоха Микола, 61)

Вийшла доволі принципова гра, у якій усе вирішилося в другому таймі завдяки влучному ударові Миколи Росохи. Гості в кінці матчу мали нагоду зрівняти рахунок, та влучили в поперечину.

З урахуванням учорашніх матчів господарі здобули три перемоги при одній нічиїй та поразці. Безкомпромісність ігор зумовила відповідну результативність – 2,2.