Главная Аматорський футбол Закарпатська область Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 3-го туру

Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 3-го туру

521
Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 3-го туру

ФК "Вітязь" (Концгазо) – МФА "Мункач" (Мукачево)

Загалом доволі рівна пара, і це тільки посилюватиме інтригу в матчі. Головний фактор у матчі – рідні стіни. Подивимося, чи скористаються ним конгазівці.

ФК "Бужора" (Іршава) – ФК "Ужгород"

Іще одне доволі рівне протистояння. Якщо не станеться якогось дива, то перемога будь-якої з команд настільки ж можлива, наскільки вийде й важкою. Та знову ж: у бужорців очевидна перевага – рідні стіни.

ФК "Поляна" – ДЮСШ Тячів

На старті змагань "Поляна" – серед лідерів, а тячівці – у аутсайдерах. Господарів улаштовує винятково перемога, а тячівці й у разі нічиєї будуть на коні.

ФК "Вільхівці" – ФК "Оболонь" (Хуст)

Хоч обидві команди й не набрали поки очок, але господарі мають усі козирі у своїх руках. Вони виступають у рідних стінах, мають надійний захист, більш стабільні в грі. Цього не скажеш про хустян, котрі в двох зустрічах уже пропустили 10 голів. Можливо, "Вільхівці", і багато не заб’ють, але до матчу є ближчими до вікторії.

ФК "Карпати" (Рахів) ФК "Севлюш" (Виноградів)

Об’єктивно виноградівці сильніші за "Карпати" і їдуть на гостьовий поєдинок у статусі фаворита. Водночас сталося так, що для рахівців ця зустріч – стартова в чемпіонаті. І з одного боку, команда-господар намагатиметься не зіпсувати свято своїм уболівальникам, а з іншого, матиме психологічний тиск із зазначеної причини. Як би там не було, а втрата очок у другому матчі з трьох стартових для "Севлюша" буде розцінюватися, мабуть, за невдачу, а господарям важливо насамперед показати змістовний рівень гри. Загалом слід очікувати, найімовірніше, нелегкого протистояння.

У турі є що втрачати і господарям, і гостям. Це зумовлює додаткову інтригу.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения