У фіналі Кубка Закарпаття з "Вільхівцями" зіграє "Минай"

У фіналі Кубка Закарпаття з "Вільхівцями" зіграє "Минай"

364

Поєдинок відбувся на ужгородському стадіоні "Автомобіліст". Обидві команди вийшли на двобій основними складами, однак у суботу виноградівці стартували в області з нічиєї в Поляні, а в неділю "Минай" так само "підписав мирну угоду", але вдома в чемпіонаті України серед аматорських команд із коломийським "Покуттям". Отож обом учасникам зустрічі потрібно було "оперативно" відновлювати і фізичні, і моральні "кондиції". Був і ще один важливий нюанс: після нічиєї 3:3 на тому ж "Автомобілісті" надалі в останніх матчах вигравав лише "Минай", а "Севлюш" суперникові ще й жодного разу не міг забити.

Так сталося й цього разу. А героєм поєдинку став минаєць Роберт Гегедош, котрий іще в неділю мав температуру, проте сьогодні неймовірно був заряджений на гру.

На старті поєдинку суперники обмінялися гострими атаками, потім суперництво перейшло в спокійніше русло. А в середині тайму господарі забили. Гольовий "дзвіночок" для виноградівців пролунав на 25 хв., коли Роберт Гегедош зі штрафного пробив поруч із боковою стійкою. А за три хв. після вкидання аута минайцями "Севлюш" припустився позиційної помилки в захисті, і той же Гегедош вийшов сам-на-сам із воротарем суперника. Голкіпер залишив штрафну площу, і 88-ий номер "Миная" майстерно встиг перекинути через Василя Козара м’яч просто в ціль.

На 39 хв. чемпіон області організував ще одну результативну атаку, а Роберт Гегедош записав до свого активу дубль, влучно пробивши майже з лінії воротарського майданчика. Міг відзначитися й хет-триком після пасу Михайла Кополовця, але на заваді стала бокова стійка.

Після перерви характер матчу особливо не змінився. Більше атакували минайці, хоч як тільки випадала нагода, "Севлюш" теж старався йти вперед. Кульмінацією ж другої "сорокап’ятихвилинки" стала 73 хв. Виноградівці знову невдало зіграли в захисті. Рятувати ситуацію кинувся "кіпер" Василь Козар, залишивши межі штрафної площі. Він зіграв руками після виходу й удару Яромира Лободи, котрий кількома хвилинами раніше замінив Роберта Гегедоша. У підсумку кіпер "Севлюша" був вилучений за "позбавлення суперника очевидної можливості забити гол". У ворота став 7-ий номер "Севлюша" Віталій Чейпеш. Після цього гра дещо заспокоїлася, хоч виноградівці консолідувалися й навіть заграли жвавіше. Утім, "Минай" контролював ситуацію. І хоч на першій доданій хвилині у його складі Володимир Корнутяк залишив поле через другу жовту картку, та кардинально ситуації це не змінило. Принаймні через брак часу.

Отже, Минай" виграв із рахунком 2:0 і 19 травня на рідному стадіоні зіграє у фіналі з "Вільхівцями". Що ж до "Севлюша", то він тепер повністю перемикається на чемпіонат області.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме