Кубок України серед аматорів. 1/4 фіналу. Драматична розв'язка у Лебедині

1656
0

У середу, 9-го жовтня, відбулися перші матчі 1/4 фіналу Кубка України серед аматорів. Найцікавішим, беззаперечно, стало протистояння найсильніших аматорських команд Черкащини і Полтавщини останніх декількох років – "ЛНЗ-Ледебин" та "Олімпії".

Гості вийшли вперед у середині першого тайму, коли після скидки партнера відзначився Ковтун. Проте, вже за чотири хвилини "Олімпія" опинилася у ролі наздоганяючого – голи Ткаченка та Коломійця дозволили "ЛНЗ-Лебедин" зробити швидкий камбек.

Перед перервою гості з Полтавщини отримали нагоду зрівняти рахунок, але досвідчений Козаченко виграв дуель у суперника. На початку другого тайму у ворота "ЛНЗ-Лебедин" був призначений ще один пенальті. Цього разу голкіперу господарів не вдалося врятувати свою команду – Кірпіченко пробив точно.

Кульмінація матчу сталася вже у компенсований арбітром час. Підопічні Василя Гречаного заробили право на кутовий. Пішла подача, на яку відгукнувся Литовчак – 3:2, перемога "ЛНЗ-Лебедин".

У Новотроїцькому місцева "Таврія" зробила вагому заявку на вихід у півфінал, з рахунком 2:0 перегравши СК "Полтава". У іншому матчі "Юність" з Верхньої Білки у меншості втримала нічию на полі ОДЕКа.

Матчі-відповіді відбудутья 16-го жовтня. Цього ж дня відбудеться перша зустріч інших чвертьфіналістів – "Універ-Динамо" (Харків) та "Вікторії" (Миколаївка).