Главная Аматорський футбол Кубок України Три команди Житомирщини зіграють у Кубку України

Три команди Житомирщини зіграють у Кубку України

694
Три команди Житомирщини зіграють у Кубку України

Футбольні клуби Житомирщини – переможець Чемпіонату області сезону-2019 "Полісся" (Ставки), переможець Кубку області-2019 "Звягель" (Новоград-Волинський) та переможець Кубку області-2018 "Мал" (Коростень) братимуть участь у розіграші Кубку України з футболу серед аматорських команд сезону 2019/2020 рр.

29 червня у Будинку футболу УАФ відбулася нарада з питань організації та проведення змагань наступного сезону – 2019/2020. Участь у нараді взяли представники двадцятьох клубів, що планують участь у чемпіонаті та розіграші Кубку України.

Перший етап Кубку відбудеться 21-28 серпня. Заявка команд на участь у розіграші Кубку України триватиме з 5 по 16 серпня.

"Приємно, що наші аматорські клуби представлятиму Житомирщину на всеукраїнському рівні. Для федерації й всієї області участь команд у Кубку України – це важлива подія, величезний крок вперед. Ми хочемо побажати "Поліссю", "Звягелю" та "Малу" вдалих матчів, фарту, пройти якомога далі. Федерація завжди підтримає вас у всіх починаннях", – підкреслив голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения