Кубок України серед аматорів. "Дніпро" - у півфіналі!

Кубок України 2018/2019 . Плей-офф. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді . ,
Арбітр:  Дмитро Осауленко (Київ)
1-й ассистент:  Володимир Алавук (Київ)
2-й ассистент:  Андрій Лікаренко (Київ)
1279

Визначилися перші півфіналісти Кубка України серед аматорів. Після домашньої поразки з рахунком 1:5 "Факел" (Липовець) відмовився від поїздки на матч-відповідь проти "Авангарда" (Бзів), а це означає, що чемпіон Київської області проходить далі.

У іншій парі стосунки з’ясовували діючий володар трофею – "ЛНЗ-Лебедин" та "Дніпро". Підопічні Василя Гречаного вийшли вперед у середині першого тайму, коли передачею Гуда скористався Ткаченко. "Дніпро" відігрався на 62-й хвилині – після розіграшу стандарту відзначився Іван Будняк.

За нічийного рахунку господарі поля мали чудовий шанс вдруге вийти вперед. На 75-й хвилині Вакуленко вивів на ударну позицію Колоса, проте удар останнього прийняла на себе стійка воріт. Кінцівка зустрічі пройшла під акомпанемент атак підопічних Олександра Поклонського. Зрештою, за свої старання "Дніпро" був винагороджений на четвертій компенсованій хвилині. Володимир Кірічук першим встиг на добивання після того, як постріл його партнера з-за меж штрафного майданчика прийшовся в стійку воріт, і з близької відстані спокійно переграв голкіпера "ЛНЗ-Лебедин".

"ЛНЗ-Лебедин" - "Дніпро" 1:2 (перший матч – 2:2)
Голи:
Ткаченко 29 – Будняк 62, Кірічук 90+4

"Авангард" (Бзів) – "Факел" (Липовець) +:- (перший матч - 5:1)

Оцініть

Результати і таблиці
Чемпіонат України серед аматорів Кубок України серед аматорів Чемпіонат Київської області Чемпіонат Львівської області Чемпіонат Тернопільської області Чемпіонат Житомирської області Чемпіонат Рівненської області Чемпіонат Закарпатської області Чемпіонат Хмельницької області Чемпіонат Харківської області Чемпіонат Чернівецької області Чемпіонат Полтавської області Чемпіонат Івано-Франківської області Чемпіонат Вінницької області Чемпіонат Дніпропетровської області Чемпіонат Черкаської області Чемпіонат Чернігівської області Чемпіонат Сумської області Чемпіонат Києво-Святошинського району Чемпіонат Збаразького району Чемпіонат Запорізької області Чемпіонат Миколаївської області Чемпіонат Херсонської області Чемпіонат Донецької області Чемпіонат Кіровоградської області Кубок Тернопільської області Чемпіонат Волинської області Чемпіонат Києва Indoor Football League Чемпіонат України серед студентів Чемпіонат Луганської області Чемпіонат Одеської області Чемпіонат Тернопільського району Чемпіонат Кременецького району Чемпіонат Бучанської ОТГ Чемпіонат Шумського району