Кубок України серед аматорів. "Дніпро" не втримав перемогу над "ЛНЗ-Лебедин"

Кубок України 2018/2019 . Плей-офф. 1/4 фіналу. Перші матчі . ,
1-й ассистент:  Денис Сердюк
2-й ассистент:  Олексій Миронов (Полтава)
893

Фото - fcdnipro.ua

Завершився перший матч 1/4 фіналу Кубка України серед аматорів. У Новомосковську "Дніпро" приймав діючого володаря трофею – "ЛНЗ-Лебедин". Підопічні Олександра Поклонського потужно розпочали зустріч, ще до середини першого тайму забивши у ворота суперника два м’ячі. Автором одного з них став Сергій Назаренко.

Проте, перед перервою гостям вдалося відіграти один гол, а потім "Дніпро" залишився у меншості. У другому таймі "ЛНЗ-Лебедин використав чисельну перевагу і зрівняв рахунок – 2:2. Матч-відповідь відбудеться за тиждень у Лебедині (Черкаська область).

"Дніпро" - "ЛНЗ-Лебедин" 2:2
Голи:
Вергун 8, Назаренко 22 – Качур 41, Коломоєць 84

Оцініть

Результати і таблиці
Чемпіонат України серед аматорів Кубок України серед аматорів Чемпіонат Київської області Чемпіонат Львівської області Чемпіонат Тернопільської області Чемпіонат Житомирської області Чемпіонат Рівненської області Чемпіонат Закарпатської області Чемпіонат Хмельницької області Чемпіонат Харківської області Чемпіонат Чернівецької області Чемпіонат Полтавської області Чемпіонат Івано-Франківської області Чемпіонат Вінницької області Чемпіонат Дніпропетровської області Чемпіонат Черкаської області Чемпіонат Чернігівської області Чемпіонат Сумської області Чемпіонат Києво-Святошинського району Чемпіонат Збаразького району Чемпіонат Запорізької області Чемпіонат Миколаївської області Чемпіонат Херсонської області Чемпіонат Донецької області Чемпіонат Кіровоградської області Кубок Тернопільської області Чемпіонат Волинської області Чемпіонат Києва Indoor Football League Чемпіонат України серед студентів Чемпіонат Луганської області Чемпіонат Одеської області