Кубок України серед аматорів. Визначилися перші чвертьфіналісти

1357
0

Визначилися шість чвертьфіналістів Кубка України серед аматорів. До наступного раунду вийшли "Дніпро", "Вовчанськ", "ЛНЗ-Лебедин", "Авангард" (Корюківка), "Авангард" (Бзів) і "Факел" (Липовець).

Найбільш несподіваний результат було зафіксовано у Лебедині, де діючий володар Кубка України взяв переконливий реванш у "Таврії". Підопічні Василя Гречаного ще у першому таймі відвантажили у ворота суперника три м’ячі, а після перерви довели справу до справжнього погрому – 5:0. Лише після цього дозволили собі трошки розслабитися, але у підсумку перемогли з різницею у п’ять м’ячів. Відзначимо, що у "Таврії" виникли проблеми в дорозі. Через запізнення команди матч розпочався на півгодини пізніше запланованого часу.

У паралельному матчі "Дніпро" розгромив "Універ-Динамо", але при цьому надав підстави своїм вболівальникам для хвилювання. При рахунку 2:0 підопічні Олександра Поклонського дозволили суперникам скоротити різницю до мінімуму. Таким чином, харків’яни отримали надію на те, щоб відігратися і здобути путівку у наступний раунд. Проте, дубль Олексія Бандуріна спустив гостей з небес на землю.