Главная Аматорський футбол Кубок України Кубок України серед аматорів. 1/8 фіналу. Невдача "ЛНЗ-Лебедин", нічия у протистоянні "Універ-Динамо" та "Дніпра"

Відбулися перші матчі 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів. Невдало розпочав свої виступи у турнірі діючий володар трофею – "ЛНЗ-Лебедин". Підопічні Василя Гречаного на виїзді з рахунком 0:2 поступилися "Таврії" (Новотроїцьке). Для представника Черкаської області все могло завершитися значно гірше, якби наприкінці матчу команду від третього пропущеного голу не врятував Дмитро Козаченко.

Найбільш рейтинговий учасник цієї стадії турніру – "Дніпро" на виїзді розійшовся миром з харківським "Універ-Динамо". Команда Олександра Поклонського зусиллями Палюха та Будняка на початку другого тайму вийшла вперед. Проте, вже за декілька хвилин господарі поля відігралися – результативним ударом з 11-метрової позначки відзначився Данило Кучирка.