Кубок України серед аматорів. 1/4 фіналу. "Нова Поліція", "Демня" та ОДЕК проходять далі

3384
0

Визначилися півфіналісти Кубка України серед аматорів. Першою у наступний раунд прокрокувала "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка), суперник якої – "Колос" (Зачепилівка) – без бою зійшов з турнірної дистанції.

Слідом за екс-чемпіоном Київщини путівку у півфінал здобула "Нова Поліція". На виїзді представник Кропивницького переграв команду з Сумщини – "Вікторію" (Миколаївка). Для гостей все розпочалося погано: вже в середині першого тайму "Нова Поліція" залишилася у меншості. У капітана команди Тараса Чемериса виник "конфлікт" з одним з гравців "Вікторії", у результаті якого останній впав на газон, тримаючись за обличчя. Довго не вагаючись, арбітр вилучив Чемериса.

Перший тайм завершився внічию 0:0. А в середині другого гості, навіть граючи у меншості, вийшли вперед. Денис Пономар відібрав м’яч на підступах до штрафного майданчика "Нової Поліції" та одразу, довгою передачею, запустив у прорив Андрія Глущенко. Футболіст, який декількома хвилинами раніше замінив Руслана Красовського, втік від захисників та технічно перекинув воротаря.

За декілька хвилин потому все той же Пономар збив суперника у власному штрафному майданчику, за що арбітр призначив пенальті. Романенко з 11-метрової позначки розвів воротаря та м’яч по різним кутам. Це було останнє, на що спромоглися господарі. Незважаючи на всі старання футболістів "Вікторії", вдруге пробити воротаря "Нової Поліції" їм не вдалося. Натомість вже у компенсований час господарі пропустили. Не обійшлося без помилки арбітра, який не помітив порушення правил з боку захисника, після чого м’яч підхопив Глущенко. Ярослав віддав передачу на хід Кочурі. Олександр втік на побачення з голкіпером, дочекався підключення партнера та повернув м’яч Глущенку, який поцілив у порожні ворота.

До останнього зберігалася інтрига і в протистоянні СКК "Демня" та ФК "Львів". Чемпіон Львівської області потужно розпочав зустріч. Зокрема після удару Олега Шептицького м’яч влучив у стійку воріт. Згодом господарі знову поцілили у каркас, щоправда цього разу від неприємностей це ФК "Львів" не врятувало – Віктор Барабаш головою добив м’яч у сітку.

Львів’яни відігралися на початку другої половини зустрічі. Надію на позитивний результат гостям подарував Юрій Шпирка. Нападник замкнув простріл партнера з лівого флангу. У підсумку цей момент став першим і останнім, що був створений футболістами ФК "Львів". Господарі поля вміло зіграли на утримання рахунку та заслужено здобули путівку у наступний раунд.

Інший представник Львівщини – "Рочин" - вдома поступився ОДЕКу. Представник Львівської області на 36-й хвилині використав одну зі сильних сторін своєї гри – стандарт. Після подачі з кутового відзначився Роман Воробей. Після перерви гості спіймали суперника, який великими силами йшов вперед з надією відігратися, на контратаці. Коляда влучним ударом увінчав прохід та передачу Андрія Наумця.

Кубок України серед аматорів. 1/4 фіналу

СКК "Демня" - ФК "Львів" 1:1 (перший матч – 2:1)
Голи:
Барабаш 30 – Шпирка 46

"Рочин" (Соснівка) – ОДЕК (Оржів) 0:2 (перший матч – 1:1)
Голи:
Воробей 36, Коляда 77

"Вікторія" (Миколаївка) – "Нова Поліція" (Кропивницький) 1:2 (перший матч – 1:2)