Кубок України серед аматорів. 1/4 фіналу. "Нова Поліція" та "Демня" зробили крок назустріч півфіналу

1109
0

Після перших зіграних матчів 1/4 фіналу Кубка України серед аматорів практично у всіх парах питання щодо переможця залишається відкритим. За виключенням дуелі "Чайки" (Петропавлівська Борщагівка) та "Колоса" (Зачепилівка). Представник Харківської області зійшов з турнірної дистанції, тому екс-чемпіон Київщини здобув путівку у півфінал без бою.

Інші команди зберігають непогані шанси на вихід до наступного раунду. Найвищі серед них має СКК "Демня". Чемпіон Львівської області на виїзді з рахунком 2:1 здолав ФК "Львів". Перемогу гостям приніс дубль Андрія Кухарського.

Аналогічний рахунок був зафіксований у протистоянні "Нової Поліції" з Кропивницького та "Вікторії" (Миколаїівка). Щоправда у цій парі перемогу святкували господарі поля. А започаткував успіх "Нової Поліції" колишній гравець "Зірки" Єгор Кривошей. На 28-й хвилині півзахисник замкнув подачу з кутового ще одного екс-футболіста головної команди Кропивницького Олександра Кочури.

Гості відігралися у кінцівці зустрічі. Досвідчений Євген Фальковський несподівано для захисників винирнув з-за їх спин та в дотик пробив після нехитрої передачі з центра поля. Втім, радість гравців "Вікторії" вже за дві хвилини змінило розчарування, коли вихованець олександрійського футболу Євген Поплавка після подачі зі штрафного головою відправив м’яч у кут воріт.

Дуже близьким до успіху був "Рочин" (Соснівка). Представник Львівської області за рівної гри на виїзді перемагав ОДЕК (Оржів). Перевагу у рахунку гості здобули завдяки реалізованому Миколою Богдановим пенальті, який заробив Максим Болкіт. Господарі відігралися за хвилину до завершення основного часу. Після подачі зі штрафного ворота "Рочина" з близької відстані розстріляв Андрій Наумець.

Кубок України серед аматорів. 1/4 фіналу. Перші матчі (матчі-відповіді будуть зіграні 26 квітня)

Кривошей 28, Поплавка 84 - Фальковський 82

"Нова Поліція" (стартовий склад): Травкін, Сагутовський, Барбаов, Головченко, Кривошей, Федотов, Карпінець, Кулік, Кочура, Красовський, Чемерис

"Вікторія" (стартовий склад): Ситнер, Михайлюк, Лубашев, Нелін, Кириченко, Пукась, Варченко, Романенко, Ганжа, Середа, Фальковський