Главная Аматорський футбол Чемпіонат України Екснаставник "Львова" Віталій Шумський очолив аматорський клуб МФА

Екснаставник "Львова" Віталій Шумський очолив аматорський клуб МФА

673

Екснаставник "Львова" Віталій Шумський очолив аматорський клуб МФА
Фото - pfclviv.com

Напередодні матчу 15-го туру Аматорської ліги України між МФА та ОДЕКом на тренерському містку команди відбулися зміни. Як відзначає офіційний сайт МФА, Віктора Яічника, у якого завершився контракт, на посаді головного тренера команди аматорів змінив Віталій Шумський.

Саме В.Шумський тренуватиме команду до кінця цього сезону. Наразі з фахівцем ведуться перемовини про підписання контракту.

Шумський в якості професійного гравця виступав за стрийську "Скалу", "Газовик" (Комарно), тернопільську "Ниву", львівські "Карпати", дніпропетровський "Дніпро", івано-франківське "Прикарпаття" та львівське "Динамо".

Тренерську діяльність розпочав з 2018 року у вінницькій "Ниві", далі перейшов до тренерського штабу ФК "Львів", де спочатку тренував молодіжний склад львів’ян U-21, а згодом і основну команду, спочатку асистентом тренера, а далі і в.о. головного тренера ПФК "Львів".

Читайте также: Итоги сезона-2020/21: "Львов"

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения