Главная Аматорський футбол Чемпіонат України Андрій Тлумак: "Смалійчук ще не заслужив, щоб команду називали його іменем"

Андрій Тлумак: "Смалійчук ще не заслужив, щоб команду називали його іменем"


Андрій Тлумак: "Смалійчук ще не заслужив, щоб команду називали його іменем"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Головний тренер новостворених "Карпат" Андрій Тлумак в інтерв'ю "Брутальному футболу" розповів про клуб.

- Інформації багато немає, тому що на сьогоднішній день немає про що сильно говорити. Ми зробили пресконференцію, розповіли, які в нас плани та наміри на майбутнє. Найголовніше – це те, що ми хочемо бачити "Карпати" у Львові. Саме ті "Карпати", які робили історію. Вважаю, що "Карпати" це не лише одна назва, а саме люди, які завойовували кубок СРСР, покоління бронзи 98-го року. Вони теж з нами та підтримують наш проєкт. Коли прийде час, то все побачите. Ну і звичайно є ще третє покоління.

Ті хлопці, які захищали зелено-білі кольори у Лізі Європи, займали п’яте місце. Вони теж нас підтримують, тримають руку на пульсі та готові допомогти нам у будь-яких моментах. Дуже хочеться, щоб ці "Карпати" підтримали і наші вболівальники. Тому що реально вся історія, яка є, зібрана тут. Люди хочуть мати сильні "Карпати" у Львові, такі сильні, які вони були все життя. Є певні складнощі по емблемі.

Вона є та нібито в ультрас, але ми всі дуже добре розуміємо, що герб належить двом власникам. Там чимало юридичних питань, а я не є юристом, тому не можу вам говорити детально, як воно буде. На сьогоднішній день ми працюємо над цим питанням, в нас є юристи та незабаром все буде відомо. В нас є в планах залучати ветеранів до нашої роботи та проєкту.

Читайте также: Андрей Тлумак: "Уставной фонд "Карпат" увеличился в десять раз"

Просто на сьогоднішній день ми поки граємо в аматорах, а коли ми вже вийдемо на професійний рівень, то ви усіх побачите. Ну на цей момент в клубі працює три людини. Це директор клубу Степан Юрчишин, тренери – я та Андрій Сапуга. Теж хочу подякувати Львівській Асоціації футболу і зокрема Олександру Яковичу Шевченку за допомогу. Ми контактуємо та перебуваємо на постійному зв’язку.

– Ваш син Юрій Тлумак в інтерв’ю говорив, що дуже вірить в цей проєкт. Чи є шанс, що колись ми побачимо, як батько тренує сина в "Карпатах" у вищій лізі України?

– Звичайно, що я би дуже хотів, щоб син грав у "Карпатах". Якщо були би ті "Карпати", які мали би перспективу, то він би залишився би у цьому клубі. Я його виховував так, що "Карпати" це є все для гравця, який пройшов школу, молодіжку, першу команду. Ну, але коли ось ця вся ситуація сталась, то я не бачу перспектив.

Тим більше, що запропонував контракт хороший брендовий клуб, то, звичайно, що він його вибрав. Насправді дуже складно батькові тренувати сина. Тому що дуже багато критики зі всіх сторін. Хороший приклад Костишини.

Це важко, адже тато має вимагати від свого сина набагато більше, ніж від решти гравців. Чимало критикують і футболісти, і вболівальники, кажуть, що це там кумовство чи синовство (сміється – прим.). Дуже багато негативу йде, та який би не був гравець, сильний чи слабкий, але це є син, тому ось такий момент не хороший.

Читайте также: Під Львовом почали будівництво нової бази для ФК "Карпати"

– Чи можливо таке, що у Другій лізі наступного сезону будуть виступати "Карпати" Львів Смалійчука та "Карпати" Львів Юрчишина. Ви собі якось це уявляєте вже?

– Це дуже складне питання. Ну, по-перше, це "Карпати" не тільки Юрчишина, це ціла плеяда ветеранів. На сьогоднішній день Степан Федорович є директором, а я просто тренер. Не можна казати, що це "Карпати" Юрчишина чи Тлумака. Також не можна говорити, що "Карпати" Смалійчука.

На мою думку, Смалійчук на сьогоднішній день ще не заслужив, щоб команду називали його іменем. Тут стоїть питання взагалі "Карпат". Інвестори, які взялись за новий проєкт, навіть не називають своїх прізвищ. Вони не хочуть себе піарити і співвідносити з цим брендом.

Я теж би не хотів, щоб якусь конкретну людину піарили завдяки клубу. Ми говоримо про футбольну команду "Карпати" Львів. Я ще раз повторююсь, що це є покоління людей, які грали, вболівали та досягали певного результату. Називати "Карпати" якимось іменами – це неправильно.

– Як ви ставитесь до "Карпат" Галич?

– Взагалі ніяк. Це команда з Івано-Франківської області, а я є львів’янин. Як я можу ставитись до клубу з іншого регіону. Це питання потрібно ставити в Івано-Франківську.

– Яку інфраструктуру, зокрема базу, ваші "Карпати" планують використовувати найближчим часом?

– Зараз якраз ведеться розмова щодо цього. Я не дуже в курсі, мені пообіцяли як тренеру, що база буде. Займаються юристи, спеціальні люди, які шукають місце. Я чисто з професійної точки зору можу підказати, що там має бути. Є інвестори, які працюють над цим питанням.

– На вашу думку, яка основна причина того, що "Карпати" зараз опинились в Другій лізі?

– Напевно, керівництво довело до цього. Вважаю, що так. Адже такий бренд у Львові впав настільки низько, це категорично неправильно. Потрібно ставити це питання багатьом людям, які мали причетність до тих "Карпат".

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения