У фіналі чемпіонату України серед аматорів зіграють "Епіцентр" і "Вікторія"

1753
0

Визначилися фіналісти чемпіонату України серед аматорів. У вирішальному матчі, який відбудеться 16 серпня в Києві на УТК імені Віктора Баннікова, зустрінуться "Епіцентр" (Дунаївці) та "Вікторія" (Миколаївка).

Представник Хмельницької області у півфіналі з рахунком 4:1 переграв "ЛНЗ-Лебедин". Всі голи були забиті після перерви, а справжнім героєм зустрічі став Барбоза да Сільва Клаудіні (на фото) . Бразилець впродовж декількох хвилин оформив дубль. Між голами нападника "Епіцентра" відзначився Сергій Раца, а Руслан Івашко на 78-й хвилині довів рахунок 4:0. Гол престижу "ЛНЗ-Лебедин" провів у компенсований арбітром час.

Значно напруженішим і драматичнішим виявився інший півфінал, у якому "Вікторія" приймала ОДЕК. Господарі поля забили швидкий гол, проте, гості ще до перерви зрівняли рахунок. Перемогу "Вікторії" на останній хвилині компенсованого часу ударом зі штрафного приніс В'ячеслав Акімов. Відзначимо, що представник Сумської області зіграє у фіналі чемпіонату України серед аматорів втретє поспіль.

Миколаївка. Стадіон "Вікторія"
"Вікторія" (Миколаївка, Сумська область) – ОДЕК (Оржів, Рівненська область) 2:1
Голи: Аржанов 6, Акімов 90 - Наумець 20
"Вікторія": Зарубін, Михайлюк, Цапій (Шевченко 67), Чередніченко, Яценко, Борисенко, Гранкін, Касьянов, Аржанов, Черніков (Кузьмін 58), Без'язичний (Акімов 69)
Тренер: Артем Радіонов
ОДЕК: Омелянюк, Красномовець (Чикалюк-Козакевич 90+5), Мучак, Кадепський, Кошка, Семенчук, Наумець, Ніколайчук (Савицький 73), Коляда, Апанчук (Богданов 58), Гайдучик (Таргоній 84)
Тренер: Олег Шандрук
Попередження: Михайлюк 26 - Наумець 28, Коляда 30

Дунаївці. Стадіон "Зерновик"
"Епіцентр" (Дунаївці, Хмельницька область) – "ЛНЗ-Лебедин" (Черкаська область) 4:1
Голи: да Сільва Клаудіні 57, Раца 60, да Сільва Клаудіні 64, Івашко 80 - Листопад 90
"Епіцентр": Броварський, Жмуйда, Кузів, Беженар, Бадло, Кіцак, Пліс (Черченко 19), Ничипоренко, Кривобедрий (Стрільчук 84), да Сільва Клаудіні (Івашко 72), Раца (Морозов 72)
Тренер: Ігор Бадло
"ЛНЗ-Лебедин": Козаченко, Листопад, Калініч, Кондратюк, Бурлін, Сафонов (Зуєвич 63), Поступаленко (Качур 63), Доронін, Котляр, Мачуленко (Поплавка 79), Ковпак (Грицай 43)
Тренер: Василь Гречаний
Попередження: Раца 59 - Бурлін 45+1, Поплавка 85