"Авангард" (Корюківка): повернення Порохні та Химанича, залучення молоді

"Авангард" (Корюківка): повернення Порохні та Химанича, залучення молоді

610
"Авангард" (Корюківка): повернення Порохні та Химанича, залучення молоді

"Авангард" із Чернігівщини вже в сьомий раз візьме участь у Чемпіонаті ААФУ. За цей час корюківський колектив встиг освоїтися на всеукраїнському рівні й тепер титулований клуб своєї області впевнено почувається серед учасників чемпіонату України. Про минулий сезон і сподівання від нового нам розповів головний тренер команди Валерій Чорний.

Читайте також: Чемпіонат України серед аматорів. 1-й тур. Несподіванка в Лебедині, вдалий дебют "Вовчанська"

– Валерію Анатолійовичу, яким видався сезон 2018/19?

– Думаю, це був найкращий чемпіонат з-поміж усіх, у яких ми брали участь. І – найсильніший за складом учасників, принаймні, в нашій групі.

– При цьому "Авангард" – дев’ятий у Групі 2…

– Першим колом я був цілком задоволений, а от у другому, суттєво не змінивши склад, ми виступили набагато гірше. Якщо поміркувати, то ті ветерани, які у нас є, вже на спаді кар’єри, а от із молоддю під час зимового антракту нам не вдалося домовитися. Тому підготовка виявилася трішки зім’ятою, від того й результат.

– Щодо персоналій. Були гравці, які досягли прогресу?

– Передовсім відзначу центрального півзахисника Сираша – він значно додав за останній рік, але це бачили й інші клуби. Ми пропонували йому залишитися, але він вибрав молодіжний склад чернігівської "Десни", хоча мав і пропозиції з Другої ліги. Загалом, у нас періодично з’являються такі молоді гравці – і на них є попит, їх запрошують у професіональні клуби.

Із ветеранів відзначу 35-річного Твердовського, який, як для свого віку, виступив здорово. А якщо враховувати, що він за свою кар’єру ніколи не мав виступів на професіональному рівні, то його спортивна форма та виступи – дуже й дуже пристойні. Загалом, у нас усі зіграли рівно. На жаль, ті, на кого розраховували, зіграли нижче своїх можливостей.

– Були й травми…

– Так, як, для прикладу, у Яловця – поки був здоровий, у першому колі багато забивав (напевно, найбільше у чемпіонаті, як для центрального півзахисника). Багато пропустив, не встиг повністю відновитися, тому особливі сподівання на нього вже в новому сезоні.

– Окрім Сираша, були ще суттєві втрати?

– На жаль, трагічно пішов із життя наш гравець Максим Мельник. Непоправна втрата, земля йому пухом. Щодо змін у складі, то, окрім Сираша, залишив нашу команду ще нападник Дульзон. Постараємося компенсувати це літнім посиленням. Зокрема, повернулися у нашу команду місцеві вихованці Химанич (має в послужному списку виступи за білоцерківський "Арсенал-Київщину" та вінницьку "Ниву", останній клуб – ФК "Ромни") та Порохня (липовецький "Факел"). Хотіли повернути з "Десни" ще форварда Вовка. Маємо, загалом, шестеро новачків, з якого двоє – воротарі (місцеві вихованці Рощинський і Ширай). Також переглядали п’ятьох юніорів, підготованих у нашій області, серед них вибрали найкращих і також дозаявили їх у своєму складі.

– Збори провели продуктивно?

– Зібралися 9 липня. Працювали в Чернігові спершу два тижні в одноразовому режимі, а потім – у дворазовому, ближче до чемпіонату. Провели кілька спарингів – обіграли "Десну" U-19 з рахунком 2:0 (забивав Яловець і гравець на перегляді), а потім – "Десну" U-21 з рахунком 3:2 (тут забивали Алаєв, Кирин і Яловець – відігралися після двох пропущених).

Оцініть
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме