Офіційно: Артем Корольчук - гравець ФК "Ужгород"

Офіційно: Артем Корольчук - гравець ФК "Ужгород"

591

Новачок Другої ліги України ФК "Ужгород" підписав контракт з одним із найкращих бомбардирів чемпіонату України серед аматорів - Артемом Корольчуком. 28-річний нападник, виступаючи у минулому сезоні за ФК "Малинськ", у 19 матчах чемпіонату забив 15 голів і віддав 4 гольові передачі.

Читайте також: Михайло Коломоєць - найкращий бомбардир чемпіонату України серед аматорів

Опісля виїзного поєдинку "Ужгорода" із "Малинськом", керівництво головної команди обласного центру Закарпаття почало перемовини із центрфорвардом. Але остаточне рішення перейти до "Ужгорода" Артем Корольчук прийняв саме на Срібній Землі, після чіткої розмови з президентом клубу Андрієм Андріївим та головним коучем Василем Варгою.

"Так, справді, пропозиція від керівництва "Ужгорода" щодо трансферу надійшла до мене ще весною. Без сумніву, я хотів продовжити кар’єру у професійному клубі, але погодьтеся умови під час прийняття подібного рішення грають ключову роль. Приїхавши на Закарпаття, я побачив матеріально-технічну базу, умови тренувань і без вагань погодився підписати професійний контракт. Думаю, у сезоні 2019/2020 у Другій лізі "Ужгород" на пастиме задніх", – переконаний нападник Артем Корольчук.

Читайте також: Артем Корольчук: найвищий футболіст України (Відео)

Раніше Корольчук виступав на професійному рівні за "Оболонь-Бровар". У цій команді результативний нападник із вражаючими антропометричними даними (зріст – 205) провів 5 років.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме