Главная Аматорський футбол Чемпіонат України ФК "Перемога" подає позов до САS

ФК "Перемога" подає позов до САS

2129

ФК "Перемога" подає позов до САS
Фото - ФФУ

- Футбольний клуб "Перемога", паралельно із судовими справами в Україні, подає позов у Спортивний арбітражний суд в швейцарській Лозанні (САS), щоб міжнародна спортивна спільнота побачила, які корупційні дії відбуваються в Українській асоціації футболу, а насамперед в її атестаційному комітеті, де будемо витребувати матеріали усіх команд - претендентів на отримання ліцензії ПФЛ, - йдеться у повідомленні на сторінці клубу у Facebook. - Саме після цієї процедури буде зрозуміло, яка команда, в який термін, надала необхідні документи і фінансові гарантії своєї участі в чемпіонаті Другої ліги. Ці документи допоможуть об’єктивно вирішити дану справу.

Атестаційні скандали вже не один рік виникають в УАФ, і особливо їх багато у нижчих дивізіонах, проте вони не мають великого розголосу у пресі.
Вже ні для кого не є секретом, що в регламенті змагань чітко прописані критерії надання заявок до ліцензійного комітету, клуби їх не виконують, але потім, все одно отримують атестати. Є випадки, коли УАФ приймає від клубів документи на апеляцію вже після закінчення терміну подачі скарги, що також повністю порушує усі спортивні правові норми. Нам відомо, що деякі клуби взагалі надавали заявку на участь у Другій лізі в травні (хоча це потрібно робити за півроку до цього терміну, тобто ще у листопаді) і у підсумку отримували ліцензію, хоча ці клуби взагалі не проходили ніяких поетапних перевірок від УАФ, на відміну, знову таки, від ФК "Перемога"! При цьому у продовж минулого півроку ніяких ключових претензій по проходженню ліцензування наш клуб не отримував! Тобто, ліцензійний комітет встановлює власні кулуарні правила "гри", які і стають основною корупційною складовою при отриманні атестату професійного клубу. Таким чином, за останні роки атестаційний комітет просто перетворився на відділ заробітку грошей, які зникають у кишенях працівників УАФ.

Футбольний клуб "Перемога" буде битися за свою честь і честь всього вітчизняного футболу, щоб у майбутньому чинуші біля футбольного корита були не тільки відсторонені від організації проведення будь-яких змагань на усіх рівнях, а ще і отримали справжні кримінальні вироки за корупцію.

Віримо у "Перемогу"!

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
22 червня
16 червня
13 червня
11 червня
10 червня
06 червня
31 травня
26 травня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения