Едуард Хавров: "Команди з верхів’я турнірної таблиці аматорського чемпіонату України "годують" арбітрів"

Едуард Хавров: "Команди з верхів’я турнірної таблиці аматорського чемпіонату України "годують" арбітрів"

88
Едуард Хавров: "Команди з верхів’я турнірної таблиці аматорського чемпіонату України "годують" арбітрів"

У рамках 16-го туру чемпіонату України з-поміж аматорських команд головна команда обласного центру Закарпаття, яка набрала 12 залікових пунктів, прийматиме свого сусіда у турнірній таблиці – "Кристал" із Чорткова (10 очок). Для ужгородців цей матч стане дебютним у весняній частині, позаяк виїзну гру із "Хмельницьким" перенесли на 19 травня. А от чортківські футболісти перший офіційний поєдинок уже провели. Вдома команда Едуарда Хаврова поступилась коломийському "Покуттю" 1:4.

- Едуарде Анатолійовичу, повернемося до протистояння з "Ужгородом" у першому колі. Тоді Ваша команда домінувала чи не у всіх аспектах над суперником, створила безліч гольових епізодів, а в підсумку – не зуміла набрати жодного очка…

- Знаєте, це було дуже давно. Це вже історія. Але проблема з реалізацією у цьому матчі була притаманна "Кристалу". І не лише в цьому матчі, а у всьому першому колі. Ми створювали багато гольових епізодів і майже стільки ж транжирили. А ще помилка арбітра, яка вплинула на результат. Рефері не вгледів порушення правил у центрі поля, з якого розпочалась гольова атака. Цей матч, відверто, повинен був закінчитись унічию. Пройшло багато часу після цього поєдинку, багато чого змінилось.

Читайте також: Олексій Сич поповнив ФК "Ужгород"

- Якраз про зміни. Більшість команд, "Ужгород" у тому числі, зазнали суттєвих кадрових ротацій. "Кристал" підсилився?

- Ми підсилили позицію голкіпера, захисну ланку. Зрештою, є сподівання, що і атакувальну теж. Багато нових футболістів прийшло в команду. Багато її полишило. На жаль, ми аматорський клуб і не завжди вдається задовольнити фінансові потреби гравців. Тож кілька наших футболістів підвищились у класі, перейшовши у клуби Другої ліги. Пошуки кращої долі не завжди увінчуються успіхом. Футболісти слухають гучні обіцянки, а не дивляться на реальні справи. На жаль. Ще кілька гравців поїхали на заробітки.

- Якщо "Ужгород" ще не зіграв перший матч весняної частини, то "Кристал" поступився у 15-ому турі одному з лідерів групи – коломийському "Покуттю". Проаналізуйте цей поєдинок.

- Рахунок 1:4 не по грі. Це я Вам говорю із повною відповідальністю. Продовжу тему арбітражу, хоча ми з Вами її десь не повинні обговорювати. Але фактор рефері має відбиток на результатах матчів і він не завжди об’єктивний. Ви це знаєте. Вилучення нашого гравця на 30-ій хвилині було безпідставним. Інспектор поєдинку після матчу зауважив, що фолу в згадуваному гіровому епізоді навіть не було. Справа у тому, що кілька команд із верхів’я турнірної таблиці "годують" арбітрів, тому і знаходяться на верхів’ї. А я цього не буду робити – стимулювати рефері-початківців на старті їх кар’єри. У мене інші пріоритети. Соснівський "Рочин" годував "арбітрів" і де він зараз? Суддівство "платних" і "безкоштовних" команд, я їх так називаю, суттєво різниться. Щодо самої гри через призму самовіддачі футболістів, виконання передматчевих настанов – до гравців жодних претензій.

- Чого чекаєте від матчу з "Ужгородом"?

- Чесної та безкомпромісної гри. Цікавого протистояння від обох команд, яке прийдеться до смаку вболівальникам. Адже ми граємо для них. Хочеться побачити гру Адріана Пуканича, з яким я працював у маріупольському "Іллічівці" та й загалом "Ужгорода". Думаю, футбол буде гідним глядача.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме