Главная Аматорський футбол Чемпіонат України Михайло Дудаш: "Філософія прогресу ФК “Ужгород” мені дуже імпонує"

Михайло Дудаш: "Філософія прогресу ФК “Ужгород” мені дуже імпонує"

1326

У першому колі аматорського чемпіонату України сезону 2018-2019 Михайло Дудаш провів десять ігор і забив чотири голи. Як підсумок, він розмістився на восьмій позиції у гонці бомбардирів. А от у вищій лізі області на його рахунку дванадцять забитих м'ячів у сімнадцяти матчах. Цей статистичний показник дозволив Михайлу посісти четверту сходинку рейтингової таблиці голеадорів відповідно.

- Ваші бомбардувальні показники — непогані. Хоча, відверто, могли бути і кращими. Чи не так?

- Відверто кажучи, я провів далеко не найкращі поєдинки в аматорському чемпіонаті. На жаль, багато часу перебував за межами футбольного поля, відповідно й забити більше голів було не просто. Адже і суперники — не з дворового футболу. В обласному ж бо чемпіонаті після першого кола змагань на моєму рахунку достатньо забитих м'ячів, але наздогнати Адріана Пуканича — справа не з легких. В будь-якому випадку, я не ставив перед собою завдання виграти бомбардирську гонку. Пріоритетом для мене є виступ команди загалом. Головне, аби вона перемагала.

- Як Ви прокоментуєте місцерозташування ФК "Ужгород" у турнірній таблиці чемпіонату України з-поміж аматорів?

- Наша команда минулоріч дебютувала в аматорському чемпіонаті України. Раніше ми грали лише на обласному рівні. Відповідно першочерговим завданням була адаптація до всеукраїнських змагань. Відверто, не все вийшло. Мова, принаймні, про перше коло. У період зимового міжсезоння кістяк команди не змінився. Навпаки - "Ужгород" покращив кількісний та якісний склад. Гадаю, ми зможемо поборотись за входження до п'ятірки лідерів чемпіонату.

- До "Ужгорода" приєднались нові футболісти. Яка атмосфера панує в команді?

- Так, склад команди оновлений, та ми всі добре знайомі. Грали за одні команди, живемо в Закарпатті і живемо виключно футболом. З перших тренувань відчувається взаєморозуміння між гравцями. Окрім того, я бачу як досвідчені гравці формують єдину команду.

- Минулого року Ви почали працювати тренером в ДЮФК "Олімп". Як воно: керувати, а не бути підопічним?

- Ви влучно підкреслили, що моїй тренерській діяльності менше року. Тому про висновки говорити зарано. Час розставить усе на свої місця, а наразі мені важко, а, зрештою, і недоречно давати якусь оцінку власної діяльності. Успіхи моїх підопічних прямопропорційно окреслять мої тренерські якості.

- Мирослав Бабяк — президент і засновник ДЮФК "Олімп", а за сумісництвом — тренер ФК "Ужгород". Як відносини з коучем впливають на Ваш ігровий показник в команді з обласного центру?

- Тренерська діяльність у ДЮФК "Олімп" та моя кар'єра футболіста в "Ужгороді" не мають абсолютно нічого спільного. Це зовсім різні ролі у моєму житті. І різною в них є участь Мирослава Бабяка.

- ФК "Ужгород" впевнено прямує до професійної Другої ліги. Чи пов'язуєте Ви і надалі кар'єру футболіста з цим клубом? І взагалі, що більше до вподоби Михайлу Дудашу: тренерська діяльність чи ігрова?

- Так, ФК "Ужгород" покроково переходить від обласного рівня до загальнодержавного аматорського, а згодом і до професійного. Така філософія прогресу мені дуже імпонує. Відносно я ще молодий, маю багато сил і не менше бажання якомога довше грати у футбол. Тренерська діяльність, наразі, моє хобі. Та й, відверто, поєднувати обидві професії поки-що у мене виходить. Коли доведеться вибирати щось одне, тоді й поговоримо.

- Із чого, окрім футболу, складаються Ваші будні?

- Майже увесь мій час забирає футбол: тренерська робота у ДЮФК, перегляд матчів, бесіди з друзями про навколофутбольні події... Дуже рідко можу пограти в теніс чи відвідати кінотеатр. А в окремих випадках психологічні навантаження знімаю грою в покер.

- Які мрії має Михайло Дудаш в особистому та футбольному житті?

- Стосовно футболу: хочу впевнено дебютувати, а зрештою і закріпитись у професійному клубі. А от мрію не пов'язану з грою мільйонів оголошувати не хотів би. Скажу виключно, що пов'язана вона не зі швидким одруженням, бо таку розкіш дозволити собі не можу за браком вільного часу.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
05 грудня
15 листопада
06 листопада
02 листопада
25 жовтня
20 жовтня
14 жовтня
10 жовтня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения