ФК "Ужгород" розпочав тренувальний збір

ФК "Ужгород" розпочав тренувальний збір

358

У період міжсезонного трансферного вікна ФК "Ужгород" не зазнав особливих кадрових втрат. Більше того, команду підсилили ряд іменитих крайових футболістів, у тому числі екс-гравець збірної України, Адріан Пуканич. "Відверто, я не довго вагався – прийняти пропозицію від керівництва "Ужгорода" чи ні. Попередньо я розмовляв із президентом "Севлюша" Іваном Матруничем, який погодився на мій перехід. У свою чергу від команди з обласного центру я отримав хорошу пропозицію. Більше того – є наміри підвищитись у класі. Тому не приховую, я упевнений у своїх силах, ще можу грати на хорошому рівні, а відповідно допомогти "Ужгороду" і не розчарувати керівництво", – каже півзахисник Адріан Пуканич.

Читайте также: Адриан Пуканыч: "На меня вышли, объяснили мою роль в ФК "Ужгород", и я согласился приехать"

Приєднались до команди з обласного центру окрім виноградівського "Севлюша" представники "Поляни" та "Середнього". Керманичем команди продовжує бути молодий, амбітний Мирослав Бабяк. Щоправда, асистуватиме йому екс-наставник концгазького "Вітязя" В’ячеслав Пінковський. "Я працював у попередньому клубі п’ять років, тому частинка мене залишилась у Концгазо. Чим зміг, тим допоміг. Але ми всі повинні рухатись уперед, робити зміни у своєму житті. Тим більше, я мав нагоду уже працювати з Мирославом Юрійовичем раніше. Гадаю, у нас усе вийде", – зазначив старший тренер ФК "Ужгород" В’ячеслав Пінковський.

За підсумками першого кола чемпіонату України з-поміж аматорських команд – ФК "Ужгород", який виступав на два фронти, дислокується на сьомій позиції із дванадцятьма очками, що на тринадцять менше, ніж у лідера. Керівництво клубу на чолі з президентом Андрієм Андрієвим на весняну частину чемпіонату декларує покращення турнірного становища, а при якісній роботі тренерського штабу, належній самовіддачі футболістів, та, безперечно, збігу обставин, входження до трійки призерів. "Нині для "Ужгорода" створені усі необхідні умови для тренувань, закуплено екіпірування італійського бренду "Macron", придбано абонементи в один із топових тренажерних залів. Тож і завдання перед футболістами високі. Розпочинаючи від зимової першості, закінчуючи ендшпілем в аматорському чемпіонаті України. Ми повинні розуміти, що усі ми працюємо на благо розвитку футболу і його поляризацію. Перевага, безперечно, віддаватиметься вихованцям місцевих шкіл, зокрема обласного центру. Але це не значить, що для талантів з глибинок дорога закрита", – констатує президент ФК "Ужгород" Андрій Андріїв.

Наразі команда щоденно тренуватиметься, а в середу і четвер на підопічних Мирослава Бабяка чекатимуть дворазові заняття. Ідеться про ігрові тренування у Середньому та ліцеї-інтернаті, тренажерний зал, бігові вправи, баню та басейн. "Ужгород" укомплектований на 80 відсотків, то ж цілком ймовірно, керівництво ще скористається трансферним вікном. "Наразі нам бракує лівого захисника, опорника. Над атакувальною ланкою треба допрацювати. На перегляді ряд футболістів, прізвища яких називати ще зарано. Тож про кінцевий склад команди поки не варто говорити. Кожен має шанс себе проявити. Та поки можу назвати Вам, окрім прізвища Адріана Пуканича, ще й Павла Тищука, Станіслав Котьо, Богдана Павлича, Івана Русина", – коментує головний коуч Мирослав Бабяк.

Перший товариський поєдинок у рамках підготовки до сезону "Ужгород" ймовірно проведе уже цього уїк-енду з командою "Середнього", а наступного тижня – з друголіговим "Минаєм".

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить