Тарас Сивка: "Забиті м'ячі – це не лише моя заслуга"

Тарас Сивка: "Забиті м'ячі – це не лише моя заслуга"

364
Тарас Сивка: "Забиті м'ячі – це не лише моя заслуга"

Новачок ФК "Калуш" Тарас Сивка в інтерв'ю клубній прес-службі розповів про причини переходу, забиті голи на аматорському рівні та потрапляння до символічної збірної чемпіонату ААФУ.

- Розкажи, як виник варіант з ФК "Калуш"?

- Мені зателефонував головний тренер Андрій Нестерук і запропонував спробувати себе на вищому рівні. Ми давно знайомі, адже разом грали ще в коломийських "Карпатах", тож він добре знає мої можливості на футбольному полі. Після недовгих перемовин та роздумів я погодився і уклав з клубом контракт терміном на півтори роки. Я вдячний тренеру за можливість знову проявити себе на професіональному рівні, за віру в мене і зі всіх сил намагатимусь виправдати довіру головного тренера.

- Встиг оглянути клубну інфраструктуру? Як тобі умови?

- На жаль, ще не встиг, та знаю, що в Калуші потужна клубна база. Згадується, як ще у складі "Буковини" на базі у Вістовій ми проводили спаринг з рівненським "Вересом". Та й разом з "Покуттям" не раз ставав гостем калуського стадіону "Хімік". Тому побаченим я залишився цілком задоволений.

- Слідкував за Другої лігою у поточному сезоні загалом? І за виступами "Калуша" зокрема?

- Відверто кажучи, не особливо слідкував за перипетіями цьогорічної Другої ліги. Хоча багато чув від друзів та читав в інтернеті про амбітний "Калуш", що встиг наробити галасу у турнірі (посміхається – ред.).

- Попри те, що номінально ти крайній півзахисник, восени продемонстрував високу результативність, забивши дев'ять голів в 12-ти матчах і став кращим голеадором "Покуття". Розкажи, в чому секрет твоєї результативності?

- Насамперед хочеться відзначити, що забиті м'ячі – це не лише моя заслуга. Це командна робота, де кожен правильно виконує свої функції. У "Покутті" дуже хороший підбір гравців, тож з такими гравцями гріх не забивати (посміхається – ред.). З іншого боку, звісно ж, не обійшлось без природного гольового чуття.

- Ставиш за мету стати кращим бомбардиром і в "Калуші"?

- Звісно, хотілось би повторити досягнення і в новій команді. Якщо мої голи домопожуть команді перемагати і виконувати поставлені завдання, то чому б і ні?

- Ти увійшов до символічної збірної чемпіонату ААФУ за підсумком осінньої частини сезону. Що означає для тебе подібне визнання?

- Завжди приємно, коли відзначають твою роботу, оцінюють плоди твоєї праці. Ба більше, якщо це справа всього життя. Тому був приємно здивований, що увійшов до числа одинадцятки найкращих за підсумком півріччя аматорського чемпіонату. І знову ж таки, це не лише моя заслуга, а й команди та тренера, що повірили у мене.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме