"Дружба" (Новомиколаївка): оновлення перезавантаженням, антракт для нового штабу

"Дружба" (Новомиколаївка): оновлення перезавантаженням, антракт для нового штабу

407
"Дружба" (Новомиколаївка): оновлення перезавантаженням, антракт для нового штабу

Новомиколаївська "Дружба" виявилася одним із найяскравіших дебютантів минулого сезону, відразу ж вийшовши із складної групи в плей-офф та діставшись чвертьфіналу. Однак новий чемпіонат, де з’явилися інші яскраві новачки, став справжнім випробуванням на міцність клубу із Херсонської області, який базується у Кривому Розі. "Дружба" пережила тренерську відставку, кадрове оновлення та з новими надіями очікує весняної частини сезону.

Про сезон 2018/2019 розпитуємо Дмитра Пашкова. Він є адміністратором клубу, а після відставки Руслана Переверзія виставляв команду на матчі чемпіонату, допомігши їй пережити кризовий період. На перерву "Дружба" пішла, нагадуємо, восьмою серед 12 учасників Групи 3.

- Дмитре Миколайовичу, "Дружба" пішла на зимовий антракт, а як футболісти заповнятимуть зимову паузу?

- Будемо приймати участь в зимовій першості міста Кривого Рогу, в якій ми граємо вже десь три роки. Також плануємо участь в Кубку Єдності, що пройде в Дніпрі, і Кубку Кримської федерації футболу, який відбудеться на Херсонщині. Хочемо посилитися гравцями по всіх лініях, тому будемо давати шанс проявити себе нашим молодим хлопцям, а також подивимось, можливо, когось ще знайдемо. Ну і, авжеж, ціль – набрати оптимальну форму для участі у весняний частині сезону.

- Хто на сьогоднішній день вже покинув команду, і хто, можливо, прийшов?

- Склад команди залишився тим самим, прийшли лише двоє молодих гравців із Херсонської області – поки що не анонсуємо їх, але розраховуємо на їхній прогрес у весняній частині сезону.

Читайте також: Склад і статистика команди у чемпіонаті України серед аматорів

- "Дружба" починала сезон під керівництвом одного головного тренера, потім вам довелося прийняти команду. Як для вас особисто пройшов цей перехід? Чи вдалося зробити команді "емоційний струс"?

- Чесно кажучи, те, що в ході чемпіонату пішов наш тренер, трошки збило колектив. Ставилось завдання – зберегти той колектив, що залишився, адже у нас пішло кілька гравців. Було незвично, оскільки я до цього займався суто адміністративною роботою. Але наприкінці року до нас прийшов новий тренер – Олександр Миколайович Мальченко. Молодий, амбітній спеціаліст, який відразу знайшов з нашими хлопцями спільну мову. Спершу він консультував нас, приглядався до команди, а вже навесні покаже своє бачення повною мірою. Думаю, що в нього все вийде – час покаже.

- Щодо завдань у чемпіонаті. Зрозуміло, що буде важко поборотися за більш високі місця, але на що націлює керівництво у сезоні?

- Дуже хотілось би увійти до трійки. Або, як мінімум, – закріпитися у середині таблиці.

- Є для цього ресурси чи все-таки потрібно дуже суттєве підсилення?

- У чемпіонаті всі групи хороші, але, якщо подивитися, то наша, вважаю, найсильніша. Як завжди, на гравців більш високого класу потрібне підвищене фінансування – а у нас воно залишилося таким же, як і було. Все залежить від тренера та гравців. Маємо реалізувати свій потенціал.

- Хто підтримує команду і виступає головним спонсором?

- У нас він був та є один – це Микола Миколайович Моргун, президент клубу, який займається агробізнесом та є меценатом футболу.

- Ваша команда оригінальна тим, що представляє Херсонську область, а базується у Кривому Розі. Чому так вийшло?

- Новомиколаївка знаходиться в 50-60 кілометрах від Кривого Рогу. Більша частина гравців у нас із Кривого Рогу, також із Кривого Рогу був і тренер – на цьому все і базувалося. Крім того, є в команді, звичайно, ще й хлопці з Херсону та Дніпра. Так, збирати всіх важкувато – але на сьогодні у Кривому Розі маємо можливість добре працювати й приймати суперників всеукраїнського рівня.

Читайте також: "Дружба (Новомиколаївка): база у Кривому Розі, інтерес до лідерів, очікування напруженої весни

- Зрозуміло, що й чемпіонат сам по собі зумовлює значне посилення, тому що прийшли серйозні новачки. У кожній групі з’явилися якщо не гранди, то реальні претенденти на медалі. Як оціните чемпіонат України цього сезону?

- Дуже сильний. Так, в групах вимальовуються лідери, але все одно сім-вісім команд достойно дають боротьбу та навіть буває, що відбирають очки у грандів.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме