Главная Аматорський футбол Чемпіонат України ФК "Кривий Ріг" атестується до Другої ліги ПФЛ

ФК "Кривий Ріг" атестується до Другої ліги ПФЛ

1010

ФК "Кривий Ріг" атестується до Другої ліги ПФЛ
Фото - ФК "Кривой Рог"

Футбольний клуб "Кривий Ріг" подав заяву на проходження процедури атестації для участі у Другій лізі України сезону 2019-2020.

Читайте также: ФК "Кривий Ріг": щоб примножувати спортивну славу міста

"ФК "Кривий Ріг" бажає постійно розвиватися, тому співвласниками клубу було прийнято рішення почати процедуру атестації до Другої Ліги на наступний сезон. Ми цілком розуміємо, що інфраструктура нашого молодого клубу є недосконалою, але у тісній співпраці та постійному діалозі з ФФУ ми маємо можливість пройти етап становлення клубу швидше. Комітет з атестації футбольних клубів чітко дає зрозуміти та, сподіваємось, допоможе усунути ті недоліки, що є в структурі клубу. Є 5 критеріїв, які має виконати футбольний клуб для отримання атестату і сподіваємось, що вже наступного сезону ФК "Кривий Ріг" дебютує на професійному рівні", - сказано у офіційній заяві клубу.

Читайте також: Склад та статистика ФК "Кривий Ріг" у чемпіонаті України серед аматорів

Нагадаємо, що минулого року ФК "Кривий Ріг" став чемпіоном Дніпропетровської області, а в цьому році дебютував у чемпіонаті України серед аматорів. На зимову перерву команда пішла, перебуваючи на шостому місці у групі 3.

Читайте також: Турнірна таблиця чемпіонату України серед аматорів

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения