Чемпіонат України серед аматорів. Група 2. 14-й тур. Несподівані звитяги "Діназа" та МФК "Первомайськ"

913
0

Останній осінній тур чемпіонату України серед аматорів у групі 2 приніс декілька несподіваних результатів. В першу чергу, відзначаємо поразку "Альянса". Новоспечені чемпіони Сумської області на виїзді поступилися "Діназу" з рахунком 0:1.

Також здивував "Первомайськ". Чемпіон Миколаївської області в гостях здобув вольову перемогу над "Факелом". Успіх підопічним Микола Флакея приніс ударно проведений початок другого тайму, коли протягом п’ятнадцяти хвилини вони забили супернику три м’ячі.

У інших матчах відзначимо камбек "Авангарда", а також перемоги лідерів групи – "ЛНЗ-Лебедин" і "Вікторіх".