"Скорук" (Томаківка) - "Перемога" (Дніпро): гості вимагають замінити арбітра

"Скорук" (Томаківка) - "Перемога" (Дніпро): гості вимагають замінити арбітра

323

"Скорук" (Томаківка) - "Перемога" (Дніпро): гості вимагають замінити арбітра
Фото - google.com

Один із учасників чемпіонату України серед аматорів, а саме ФК "Перемога" (Дніпро) виступив з офіційною заявою, у якій вимагає призначити на матч дев’ятого туру проти ФК "Скорук" (Томаківка) іншого арбітра. Відзначимо, що Комітет арбітрів ФФУ призначив на цей поєдинок Артема Очкуренка (Нікополь). Нижче наводимо повний зміст заяви.

Не встигли футболісти, тренерський штаб, керівництво клубу та вболівальники дніпровського футбольного клубу "Перемога" відійти від ганебного суддівства матчу чемпіонату України серед аматорів ФК "Кривий Ріг" - ФК "Перемога", як ми опинилися на порозі чергового скандалу. Справа у тому, що на найближчу зустріч чемпіонату країни між томаківським "Скоруком" і "Перемогою" комітет арбітрів ФФУ знову призначає суддівську бригаду на чолі з нікопольчанином Артемом Очкуренком, за безпосереднім сприянням якого у ФК "Перемога" в матчу у Кривому Розі фактично вкрали два очки. Про все це ми вже повідомляли на офіційній сторінці клубу в соцмережах, додаючи до цього відеоматеріали. І ось ніяких висновків з цього не зроблено, а складається враження, що всі ці заяви відверто саботуються комітетом футбольних арбітрів країни. Невже у всій країні, і навіть на Дніпропетровщини, немає більш кваліфікованого арбітра, який міг би чесно і неупереджено відпрацювати на такому принциповому матчі, як "Скорук" - "Перемога"?

В зв’язку з цим, футбольний клуб "Перемога" вимагає:

1. Призначити на матч 9 туру чемпіонату України серед аматорів в третій групі "Скорук" - "Перемога" іншого головного арбітра.

2. Футбольний клуб "Перемога" звертається до комітету арбітрів ФФУ і комітету арбітрів ФФДО ніколи у майбутньому більше не призначати "футбольного арбітра" Артема Очкуренка (місто Нікополь) на матчі за участю ФК "Перемога" (м.Дніпро), навіть на товариські.

ФК "Перемога" наголошує, що ніколи, як це називають, не працювала, не працює, і не буде працювати з футбольними арбітрами. Ми за чесний футбол і будемо боротися за чистоту українського футболу всіма законними методами, від особистих розслідувань до офіційних позовів до суду та заяв про скоєння злочину в прокуратуру.

Завтра о 15 годині ФК "Перемога" буде проводити прес-конференцію за участю юристів та адвокатів, які зроблять офіційні заяви з цього приводу.

Давайте грати чесно!

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме