Сергій Дєдов: "Полюбляю аналізувати свої матчі"

Сергій Дєдов: "Полюбляю аналізувати свої матчі"

191

Півзахисник ЛНЗ-Лебедина Сергій Дєдов детально розповів про свою мікротравму і те, як відновлюється.

Сергію, що с тобою сталося, чому вже декілька матчів пропустив?

– Узимку я надірвав задню поверхню стегна і ніяк не міг його залікувати. Потім грав і наче все було нормально, але в грі 5 туру проти Агродіму зробив перший ривок і знову відчув біль, тому на 25 хвилині покинув поле. Це не рецедив, а, як я розумію, м’язова оболонка порушилася. Вимушений був зробити паузу на 14 днів, щоб запалення зникло.

– Зараз як почуваєшся?

– У кінці минулого тижня почав потроху бігати, повертатися до роботи. Відчуваю, що все вже нормально. Сподіваюся, що в неділю буду грати точно. Дуже хочу на поле – важко спостерігати за командою з трибуни, є постійне бажання вийти і допомогти партнерам.

Твою позицію тимчасово посів Колос, за місце в основі не переживаєш?

– Здорова конкуренція – це завжди добре. Навпаки, це буде мене підбадьорювати, щоб працювати ще більше.

Ти класно провів минулий сезон. Як можеш оцінити свою роботу в поточному?

– Зараз розповім. Я вирішив провести аналіз ігор: скільки зіграв і скільки користі приніс команді (результативні передачі, голи тощо), то впринципі – не гірше ніж минулоріч. Взагалі полюбляю передивлятися матчі, розбирати, що правильно зробив, а що ні. Єдине – мені заважають травми, які переслідують. Я менше граю, тому може здатися, ніби я вже не такий продуктивний. Для мене найголовніше віддавати хороші передачі з флангу, щоб партнери забивали голи.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме