Артем Родіонов: "Переможців не судять"

Артем Родіонов: "Переможців не судять"

399

Головний тренер чемпіонів України Артем Родіонов прокоментував перемогу "Вікторії" у фінальному матчі аматорського чемпіонату проти "Таврії-Скіф" (1:0):

— Звичайно, емоції після фінального матчу переповнюють. Ми дуже хотіли досягти цього результату й раді нашій перемозі у фіналі. Напевно, треба визнати: нам трохи пощастило, що "Вікторія" забила швидкий гол. Після цього хвилювання стало менше, і гралося без скутості.

У поєдинку було багато боротьби, емоцій. Але я радий, що хлопці витримали й довели справу до перемоги. Як кажуть після таких матчів, переможців не судять. Хоча, звичайно, помилки з нашого боку теж були, і ми ще проаналізуємо свою гру.

Паралельно ми беремо участь у чемпіонаті області, в Кубку, тому розслаблятися не будемо. В усіх турнірах, в яких ми виступаємо, ми ставимо максимальні завдання.

Читайте также: "Вікторія" (Миколаївка) - чемпіон України серед аматорів

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 2
 • Ми дуже хотіли перемогти,тому купили судей,,перемогу та кубок!)))Пусть вас Бог судит!Самое главное что все видели этот безпредел судей,и все молчат кроме нас!Так как вы хотите с этим бороться!Самое страшное что при таком отношении людей в федерации,СМИ и т.д.,это будет продолжаться снова и снова!!!!

  0+ 0- 0
  +-
  xomut1983
 • Что тут, очередной местный царек создал в своей деревне футбольный клуб? Странно что на 2 лигу не подали заявку по стопам Собуцкого

  0+ 0- 0
  +-
  sc-tavria
 • Оставить комментарий на форумеОбновить