Алієв зазнав першої поразки у тренерській кар'єрі

1678
0

Учасник чемпіонату України серед аматорів – ФК "Хмельницький" провів другий контрольний матч під керівництвом Олександра Алієва. На своєму полі хмельничани зустрілися з п’ятою командою Житомирщини за підсумками минулого року – ФК "Звягель" (Новоград-Волинський).

За свідченнями очевидців, господарі потужно розпочали поєдинок – ба більше, забили швидкий м’яч. Проте, бригада арбітрів його не зарахувала через положення поза грою, у якому перебував Павло Гарібян.

На 15-й хвилині матчу підопічним Олександра Алієва вдалося вийти вперед – відзначився Артем Гайдаш. Та на цьому приємні новини для хмельничан вичерпали себе. Вже за три хвилини гості відігралися, реалізувавши пенальті. Після чого футболісти ФК "Хмельницький" змарнували декілька чудових нагод для того, щоб знову вийти вперед.

На початку другого тайму команда Олександра Алієва також мала шанси для взяття воріт. Проте, реалізація моментів залишила бажати кращого. Натомість гості краще скористалися своїми нагодами та у підсумку здобули перемогу – 2:1.

До старту другого кола чемпіонату України серед аматорів ФК "Хмельницький" планує зіграти ще один контрольний поєдинок, а вже 7-го квітня команда проведе перший офіційний матч під керівництвом Алієва. У рідних стінах хмельничани приймуть ФК "Малинськ".