У чемпіонаті України серед аматорів визначився перший фіналіст - «Агробізнес». У 20-му турі команда Андрія Донця вдома здолала ФК «Львів» (1:0) та стала недосяжною для переслідувачів. Очікується, що суперником команди з Волочиська у матчі за золоті медалі буде «Металіст 1925». Харків’янам знову не вдалося перемогти на виїзді, але навіть нічия у зустрічі з «Таврією» (2:2) наблизила колектив Олександра Призетка до перемоги у групі 2.
Серед інших результатів виокремимо нічию «Оскара» та «Рочина», які ведуть боротьбу за другу сходинку у групі 1, а також поразку «Чайки» у Оржеві, яка похитнула шанси підопічних Віктора Яїчника поборотися за бронзові медалі.
Результати 20-го туру
"Оскар" (Підгір'я) - "Рочин" (Соснівка) 0:0
"Агробізнес" (Волочиськ) - "Львів" 1:0
Гол: Груша 45+1 пен
ОДЕК (Оржів) - "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка) 2:1
Голи: Апанчук 76, Коляда 83 пен, Газицький 90+2 - Бартошук 90
"Малинськ" - "Ковель-Волинь" 2:0
"Чортків-Педнуніверситет" - "Нива" (Теребовля) 3:1
Голи: Тарабалка 63, Різник 67 - Гаврилюк 80
Турнірна таблиця групи 1
М | Команда | І | В | Н | П | Мз | Мп | О |
1 | Агробізнес (Волочиськ) | 19 | 13 | 6 | 0 | 33 | 4 | 45 |
2 | Оскар (Підгір'я) | 18 | 10 | 5 | 3 | 25 | 13 | 35 |
3 | Рочин (Соснівка) | 18 | 9 | 7 | 2 | 21 | 8 | 34 |
4 | Чайка (Петропавлівська Борщагівка) | 18 | 10 | 3 | 5 | 23 | 16 | 33 |
5 | ОДЕК (Оржів) | 18 | 10 | 1 | 7 | 30 | 16 | 31 |
6 | Нива (Теребовля) | 18 | 6 | 2 | 10 | 17 | 25 | 20 |
7 | Ковель-Волинь | 18 | 5 | 4 | 9 | 24 | 29 | 19 |
8 | Нива (Тернопіль) | 18 | 4 | 6 | 8 | 14 | 23 | 18 |
9 | Малинськ | 19 | 5 | 3 | 11 | 22 | 33 | 18 |
10 | Львів | 18 | 3 | 4 | 11 | 19 | 28 | 13 |
11 | Чортків-Педуніверситет | 18 | 3 | 3 | 12 | 12 | 45 | 12 |
"Врадіївка" - "Авангард" (Корюківка) 4:1
"Таврія-Скіф" (Роздол) - "Квадро" (Первомайськ) неявка гостей
"Вікторія" (Миколаївка) - "Полісся" (Житомир) 2:1
"Таврія" (Сімферополь) - "Металіст 1925" 2:2
Голи: Логвиненко 44 пен, Кушнір 66 - Романов 29, Масюткін 56 аг
Турнірна таблиця групи 2
М | Команда | І | В | Н | П | Мз | Мп | О |
1 | Металіст 1925 (Харків) | 19 | 13 | 4 | 2 | 45 | 16 | 43 |
2 | Таврія-Скіф (Роздол) | 19 | 12 | 4 | 3 | 41 | 17 | 40 |
3 | Соллі Плюс (Харків) | 17 | 9 | 2 | 6 | 30 | 22 | 29 |
4 | Єдність (Плиски) | 18 | 8 | 5 | 5 | 21 | 21 | 29 |
5 | Квадро (Первомайський) | 18 | 7 | 3 | 8 | 25 | 27 | 24 |
6 | Полісся (Житомир) | 18 | 7 | 3 | 8 | 15 | 17 | 24 |
7 | Вікторія (Миколаївка) | 18 | 6 | 6 | 6 | 16 | 22 | 24 |
8 | Таврія (Сімферополь) | 18 | 5 | 6 | 7 | 26 | 34 | 21 |
9 | Врадіївка | 18 | 4 | 6 | 8 | 17 | 20 | 18 |
10 | Авангард (Корюківка) | 18 | 3 | 2 | 13 | 16 | 35 | 11 |
11 | МФК "Первомайськ" | 17 | 2 | 5 | 10 | 19 | 40 | 11 |
Кращі бомбардири
Футболіст | Команда | Голи |
Темнюк Микола | "Агробізнес" | 14 |
Скотаренко Денис | "Квадро"/"Металіст 1925" | 14 |
Жигалов Сергій | "Таврія-Скіф" | 9 |
Брикса Віталій | "Малинськ" | 8 |
Давидов Сергій | "Металіст 1925" | 8 |
Соколан Євгеній | "Таврія" | 7 |
Синиця Олег | "Металіст 1925" | 7 |