Петро Бадло: "Друге коло аматорського чемпіонату буде ще цікавішим"

Петро Бадло: "Друге коло аматорського чемпіонату буде ще цікавішим"

634

Головний тренер футбольного клубу "Нива" Тернопіль Петро Бадло підвів підсумки тренувальних зборів команди, розповів про новобранців та поділився очікуваннями від першого офіційного матчу.

Про тренувальні збори

На мою думку, жоден тренер ніколи не буде повністю задоволений проведеною роботою на зборах. Завжди хочеться зробити більше, додати чогось. В дечому нам заважали травми. Але загалом збори пройшли на хорошому рівні. Хлопці старалися виконувати усі завдання тренерського штабу. Було помітне їхнє бажання працювати, вчитися чомусь новому та покращувати свій фізичний стан. Поставив би оцінку чотири з плюсом, а футболістам хочу подякувати за самовіддачу та розуміння.

Про товариські ігри

Ми провели 12 контрольних ігор з різними суперниками. Бажання в гравців було в кожному матчі. На кожну гру команда отримувала окреме завдання — відпрацьовували пресинг, атаку, дії в обороні, тощо. Завдяки товариським матчам я зміг оцінити можливості усіх гравців, а перш за все новачків. Приємно здивований універсальністю футболістів, які здатні зіграти на різних позиція. Сезон тривалий і ситуації бувають різні. Тож важливо, щоб сучасний футболіст міг закрити одразу декілька позицій. Це зараз дуже ціниться у футболі.

Виділити можу матч проти лідера Другої ліги — винниківського "Руха". Наші футболісти грамотно зіграли проти такого сильного опонента. Хороша гра була з "Буковиною". Хоча ми не були близькими до перемоги, але футболісти старались виконувати поставлені завдання. А якщо ми і програли матчі, то це скоріш була моя помилка.

Про новачків

Впевнений, що наші новачки допоможуть нам ввиконати поставлені завдання. У кожного з них є потенціал, який вони повинні розвивати. Головне не зупинятися. Я завжди їм повторюю, що футболіст повинен рости і розвиватися. Якщо ти почнеш думати, що знаєш та вмієш усе в футболі — пора з ним закінчувати. Я вірю у них, вірю у нашу команду.

Усі новобранці влилися в колектив без проблем. Жодних зауважень в тренувальному процесі та в побуті не було. Обстановка у команді робоча, дружня. Старались підтримувати один одного на тренуваннях та під час матчів. Приємно, що формується хороший колектив і ми стаємо однією сім'єю. Це дуже важливо.

Про матч у Чорткові

ФК "Чортків" дуже хороший суперник, який має у своєму складі молодих та перспективних футболістів. Гру очікую дуже важку і жодної недооцінки бути не повинно. Як показує практика, то перші ігри завжди даються важко. Тому налаштовую своїх підопічних на непростий матч.

Про рівень аматорського чемпіонату

В нашій групі усі команди сильні і дуже важко наперед визначити переможця. Друге коло буде ще важчим і від того не менш цікавішим. Команди будуть вирішувати власні задачі. Крім того, у зимовий період усі клуби старались підсилити склад.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме