"Нива" - "Агробізнес" 0:0. Нічия, рівноцінна поразці (+Фото)

845
2

Матч 5-го туру чемпіонату України серед аматорських команд у групі №3 був останньою рятівною соломинкою для підопічних Петра Бадла, щоб пройти в наступний етап змагань, але на жаль, бойова нульова нічия з волочиським «Агробізнесом» практично позбавила шансів «жовто-зелених» на подальшу боротьбу у турнірі.

Перед початком матчу тренер господарів не міг розрахувати на травмованого Віталія Бадла, а в лазареті гостей знаходився Сергій Шум.

Стартовий склад «Ниви» виглядав наступним чином: воротарську позицію зайняв Андрій Гарас, цементувати обору повинні були (зліва направо) Віктор Яневич, Валерій Бадло, Роман Андрієшин, Ярослав Алексевич, середню лінію поля сформували Олександр Кіцак, Михайло Рябий, Андрій Сухецький, Андрій Бадло, Роман Бабин, на вістрі атаки діяв Ігор Кохман.

Зі стартовим свистком львів’янина Степана Лапка гості завдяки активним діям своїх вінгерів Тараса Пліса та Андрія Скакуна терзати оборону тернополян і раз за разом небезпечні дії команди з Хмельниччини змушувати воротаря «жовто-зелених» Андрія Гараса вступати у гру.

На 12 хвилині після навісу з лівого флангу не порозумілись захисники Ниви Роман Андрієшин та Віктор Яневич і Тарас Пліс опинився віч-на-віч з голкіпером суперника, однак м’яч після удару пройшов у кількох сантиметрах поруч зі стійкою.

Тернополяни одразу відповіли контрвипадом, коли після пасу Романа Бабина Ігор Кохман пробивав у дотик, але на жаль, «смугастий» пролетів повз ворота.

На 22 хвилині волочиські футболісти отримали право на небезпечний штрафний, але удар Андрія Донця прийшовся у стінку з гравців суперника.

«Нива» намагалась грати у короткий пас, але постійні обрізки та незрозумілі дії при розіграшах штрафних та стандартів не призводили до чогось серйозно біля воріт Івана Коція.

На 38 хвилині фланговий прохід Ігоря Кохмана завершився небезпечним виходом на ворота суперника, але захисники в останній момент не дали змоги форварду тернополян влучно завершити атаку.

В перерві між таймами Петро Климентійович вніс корективи на полі випустивши свіжих Віталія Шевченка та Андрія Понєдєльніка, які замінили відповідно Валерія та Андрія Бадло.

На 51 хвилині Тарас Пліс, пройшовши по лівому краю поля, обіграв кількох гравців суперника і вийшов тет-а-тет з Андрієм Гарасом, але переможцем в дуелі вийшов кіпер «жовто-зелених».

Малюнок гри у другій половині суттєво не змінився, відчувалась нервозність в діях обох команд, гравці не шкодували один одного, що вилилось в кінцевому результаті у п’ять «гірчичників» за грубу гру у другій половині.

На 69 хвилин грубий фол Олександра Кіцака на Тарасові Плісу викликав бурхливу реакцію з боку гостей і ледь не виникла бійка на полі. Арбітр зумів вгамувати дебоширів, а порушнику пред’явив жовту картку.

Ще двічі до кінця другої половини гості мали непогані нагоди відкрити рахунок в матчі, коли небезпечні штрафні виконував Андрій Донець, але досягнути цілі його удари так і не зуміли.

На 88 хвилині господарі втратили останній шанс вирвати перемогу в матчі, коли після навісу з правого флангу пробивав головою Андрій Понєдєльнік, однак «шкіряна сфера» пройшла поруч зі стійкою.

Фінальний свисток арбітра зафіксував бойову безгольову нічию, яка практично позбавила підопічних Петра Бадла шансів на подальшу боротьбу у турнірі.

Останній матч групового етапу Нива проведе на виїзді в неділю, 29 травня, де зустрінеться на виїзді з івано-франківським «Тепловиком - Прикарпаття». Гра почнеться о 18-00 на місцевому стадіоні «Гірка».

"Нива" - "Агробізнес" 0:0. Нічия, рівноцінна поразці (+Фото) - изображение 1"Нива" - "Агробізнес" 0:0. Нічия, рівноцінна поразці (+Фото) - изображение 2"Нива" - "Агробізнес" 0:0. Нічия, рівноцінна поразці (+Фото) - изображение 3"Нива" - "Агробізнес" 0:0. Нічия, рівноцінна поразці (+Фото) - изображение 4"Нива" - "Агробізнес" 0:0. Нічия, рівноцінна поразці (+Фото) - изображение 5"Нива" - "Агробізнес" 0:0. Нічия, рівноцінна поразці (+Фото) - изображение 6"Нива" - "Агробізнес" 0:0. Нічия, рівноцінна поразці (+Фото) - изображение 7"Нива" - "Агробізнес" 0:0. Нічия, рівноцінна поразці (+Фото) - изображение 8"Нива" - "Агробізнес" 0:0. Нічия, рівноцінна поразці (+Фото) - изображение 9