Чемпіонат України серед аматорів. ФК "Вінниця" – "Нива" 0:0. Бойова нічия на користь "Агробізнесу"

957
0

"Вінниця" – "Нива" 0:0

"Нива": Чернятинський, Яневич, Понєдєльнік, Бадло Вал. (Бадло П. 46), Андрієшин, Алексевич, Рябий, Кіцак, Сухецький, Бабин, Кохман

ФК "Вінниця": Карабін, Когут, Попов, Заводян, Костюк, Савчук (Хрищенюк 61), Колінз, Волошинський (Білик 80), Турчинський (Брижчук 73), Браславський (Олісамеко 70), Євстафієв

Попередження: Андрієшин 21, Яневич 65, - Турчинський 71, Олісамеко 86

Очна зустріч претендентів на вихід у наступний раунд чемпіонату України серед аматорів – ФК «Вінниця» та тернопільської «Ниви» повинен був внести ясність у турнірній таблиці, однак безгольова нічия лише внесла ще більшу інтригу за путівку в подальший етап змагань.

В складі гостей були досить суттєві кадрові втрати, оскільки ще досі в лазареті команди перебувають Костянтин Пікуль, Віталій та Андрій Бадло, тому наставнику тернополян Петру Климентійовичу додалось головного болю у складанні плану на матч з непростим суперником.

На гру у Вінницю прибуло близько 60 активних фанатів «жовто-зелених», які впродовж усіх дев’яноста хвилин палко підтримували своїх улюбленців на трибунах місцевого центрального стадіону.

Стартовий склад «жовто-зелених» виглядав наступним чином: у воротах місце зайняв молодий Олександр Чернятинський, в обороні діяли: зліва направо Віктор Яневич, Валерій Бадло, Роман Андрієшин, Андрій Понєдєльнік, середню лінію поля сформували Ярослав Алексевич, Олександр Кіцак, Михайло Рябий, Андрій Сухецький, під нападником розташувався Роман Бабин, на вістрі атаки діяв Ігор Кохман.

Зі стартовим свистком арбітра з Києва Клима Заброди господарі поля, серед яких вирізнявся активністю колишній гравець алчевської «Сталі» та краматорського «Авангарду» Нгаха Коллінз, ринулись вперед, однак високий пресинг та впевнена гра захисту та голкіпера гостей не дозволила вінничанам відкрити рахунок в матчі.

Ближче до екватора першого тайму тернополяни вирівняли гру і почергово Андрій Сухецький та Ігор Кохман намагались своїми активним діями створити хоча б якусь небезпеку біля воріт Ігоря Карабіна, однак до гольових моментів справа не доходила.

На 25 хвилині після подачі зі штрафного у виконанні Михайла Рябого виникла метушня у карному майданчику господарів, втім, ніхто з тернополян не зумів пропхати «смугастого» в рамку воріт суперника.

Команда господарів намагалась комбінувати і постійні навіси з флангів на таранного форварда Ярослава Браславського несли суттєву загрозу воротам Олександра Чернятинського, однак м’яч вперто не ліз у ворота гостей.

В дебюті другої половини гри в складі «жовто-зелених» вийшов на поле наставник команди Петро Бадло, замінивши свого сина Валерія.

Команди продовжували грати в тому ж темпі, що і в першому таймі, шукаючи моменти для своїх контр випадів і на 54 хвилині атака господарів ледь не призвела до виходу віч-на-віч з кіпером «Ниви», але рішучі дії Олександра Чернятинського за межами штрафного майданчика ліквідували небезпеку біля власних воріт. Господарі й надалі нагнітали ситуацію біля воріт суперника і щонайменше двічі повинні були забивати гол, однак якимось дивом « шкіряна куля» оминала ворота опонентів. Підопічні Петра Бадла лише одного разу в другому таймі досить серйозно загрожували воротам вінничан, однак після навісу з флангу форварду тернополян забракло влучності і м’яч пролетів над перекладиною.

Фінальний штурм у виконанні вінницьких муніципалів ні до чого не призвів і фінальних свисток судді Клима Заброди зафіксував безгольоову нічию, яка залишила на чолі турнірної таблиці волочиський «Агробізнес». Підсумковий результат залишила більше запитань, ніж відповідей у подальшій боротьбі за вихід із групи.

Наступний матч в рамках чемпіонату України серед аматорських колективів «Нива» проведе 21 травня, де зустрінеться в домашньому поєдинку з лідером перегонів – волочиським «Агробізнесом». Ще уся боротьба попереду і надіємось, що «жовто-зелені» зуміють вийти у наступний етап змагань.