Главная Аматорський футбол Тернопільська область "Плотича" - володар Кубка Тернопільського району

"Плотича" - володар Кубка Тернопільського району

Схоже ФК "Плотича" з Тернопільського району має намір виграти у 2020 році всі трофеї в яких бере участь. Спершу його футболісти перемогли в обласній Лізі чемпіонів, згодом забрали до клубного музею суперкубок серед районних команд переможців Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини, і ось зробили дубль на змагання Тернопільського району.

8 листопада на стадіоні села Шляхтинці відбувся фінал кубку Тернопільського району імені Івана Вишневського між чемпіоном району – ФК "Плотича" та срібним призером – "Поділлям" з В. Березовиці. Цікава гра закінчилась перемогою чемпіонів (3:1), які виграли кубок у додаток до золотих медалі чемпіонату.

Голи в складі плотичан забили: Василь Рибак, Микола Когут та Аджей Бернард, в складі суперника Іван Абрамець.

ФК "Плотича" виступав в такому складі: воротар – Микола Вірковський, захисники –Семен Лебедєв, Петро Грабчак, Володимир Лема, Анатолій Грінченко, півзахисник –Андрій Грінченко, Олег Демчук, Микола Когут та Дмитро Марценюк, нападники –Василь Рибак та Аджей Бернард. На заміни виходили – Сергій Савка, Іван Кічула, Віталій Коломієць та Віталій Городецький.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения