Главная Аматорський футбол Тернопільська область Чемпіон Тернопільщини залишився без головного тренера

Чемпіон Тернопільщини залишився без головного тренера

772
Чемпіон Тернопільщини залишився без головного тренера

Футбольний клуб "Агрон" з Великих Гаїв та головний тренер Роман Михайлович Курдупель припинили співпрацю. Відповідне повідомлення сьогодні, 9 вересня, з’явилося на офіційній сторінці клубу у соціальній мережі "Фейсбук".

– Виконуючим обов‘язки головного тренера буде Олег Ярославович Лівіцький (граючий тренер). Ближчим часом ми повідомимо ім’я нового головного тренера, який буде працювати з "Агроном", – йдеться в повідомленні.

Зауважимо, що Олег Лівіцький уже керував діями великогаївської команди під час останнього матчу "Агрона" в чемпіонаті Тернопільської області проти "Медоборів" із Зеленого (Гусятинський район). Той поєдинок "агронівці" виграли з рахунком 4:2.

Нагадаємо, Роман Михайлович Курдупель самостійно тренував команду "Прогрес" з Грабівців (Тернопільський район), але ім’я собі заробив очолюючи теребовлянську "Ниву", з якою двічі здобував "золоті" медалі чемпіонату Тернопільської області (2014-15 рр.). Наприкінці серпня 2016 року коуч залишив теребовлянську команду. Першу половину сезону-2017 входив до тренерського штабу "ДСО-Поділля" (Тернопільський район), допомагаючи Володимиру Джуглею. Наприкінці липня 2017-го разом з Джуглеєм покинув "ДСО-Поділля". 19 серпня 2017 року Роман Курдупель прийняв команду з В. Гаїв, замінивши на цій посаді Ігоря Климентійовича Бадла. За цей час здобув з "Агроном" три титули чемпіона Тернопільщини (2017, 2018, 2019 рр.) та кубок області (2019 р.). Асоціацією футболу Тернопільщини був визнаний кращим тренером області 2019 року. З "Агроном" провів два повні сезони у аматорському чемпіонаті України.

Зауважимо, відставка Романа Курдупеля – третя у командах вищої обласної ліги Тернопільщини. Спершу зміни сталися у бучацькому "Колосі", в якому замість Анатолія Назаренка до керма команди прийшов Ігор Шпікула, а зовсім нещодавно відбулася рокіровка на тренерському містку теребовлянської "Ниви" – Сергія Задорожного змінив Ігор Харковщенко.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения