Главная Аматорський футбол Тернопільська область Ігор Харковщенко очолив "Ниву" (Теребовля)

Ігор Харковщенко очолив "Ниву" (Теребовля)

298
Ігор Харковщенко очолив "Ниву" (Теребовля)
uafc.org.ua

Керівництво ФК "Нива" (Теребовля) представило футболістам нового головного тренера. Замість Сергія Задорожного, котрий зовсім нещодавно здобув з командою кубок Тернопільської області, коучем теребовлянців став 53-річний Ігор Харковщенко.

Як повідомив прес-службі Асоціації футболу Тернопільщини новий наставник "Ниви" Ігор Харковщенко (на фото), перед ним і командою стоїть завдання поборотися за перше місце у чемпіонаті Тернопільської області, хоча коуч усвідомлює, що зробити це буде не просто, адже команда від лідера – великогаївського "Агрона", відстає на чотири очка. Потрібно "Ниву" доукомплектувати і, хоча трансферне вікно відкрите, але знайти нині кваліфікованих гравців не просто, зауважив новий тренер теребовлянців.

Також перед тренером поставлено завдання успішно виступити в аматорському чемпіонаті України сезону-2020/21, куди "Нива" подала заявку і де має стартувати у найближчий час. У аматорських змаганням, за словами Ігоря Олександровича, теребовлянці мають посісти місце, яке б дало можливість команді претендувати на виступи у другій лізі чемпіонату України.

До тренерського штабу Ігоря Харковщенка увійшли місцеві фахівці, які працювали і з Сергієм Задорожним, а саме Назар Козак та Ігор Сороцький.

Нагадаємо, останньою командою з якою працював Ігор Харковщенко був ужгородський "Минай", який він тренував у 2018-19 рр.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения