Чемпіонат Тернопільської області. 9-й тур. "Агрон-ОТГ" вийшов в лідери

993
0

У Заліщиках в рамках 9-го туру вищої обласної ліги зустрілися команди, які боряться за чемпіонство – місцевий "Дністер" приймав теребовлянську "Ниву". Суперники були гідні одна одної, а долю поєдинку вирішив єдиний гол, який забили гості в середині другого тайму.

Сталося це на 72-й хвилині. Пішла передача у штрафний майданчик від центрального півзахисника "Ниви" Богдана Слоневського. Суперник вибив м’яча на кутовий. Далі була атака другим темпом, подача у воротарський, де залишився центрбек гостей Дмитро Кренько, котрий виграв боротьбу в захисника "Дністра", якому не допоміг голкіпер Іван Мельник, і так м’яч опинивсмя у сітці воріт заліщан (0:1).

Перемога "Ниви" дозволила підопічним Сергія Задорожного наздогнати "Медобори" із Зеленого (Гусятинський район), з якими ділять друге-третє місце у турнірній таблиці.

"Дністер" (Заліщики) – "Нива" (Теребовля) – 0:1 (0:0)
Гол:
Дмитро Кренько (72).

"Дністер": І. Мельник, Наталюк, Скибінський, Іщик, Богославський, Рябий, Пилипюк-к, Гусляк, Шкрябець, Імангулов, Токарчук.

"Нива": Шевченко, Матушевський, Макогон-к, Кренько, Олексієнко (Пономаренко, 76), Залізняк, Лойко, Дацюк, Слоневський, Бочак (Музичук, 57), Кобеля.

9 серпня у В. Гаях відбувся матч 9-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області між місцевим "Агроном" і бучацьким "Колосом". Господарі показали високий клас і ту гру, яку давно чекали їхні шанувальники, впевнено перемогли суперника (4:0) і піднялися на звичну для себе першу сходинку турнірної таблиці.

Долю матчу було вирішено вже в першому таймі. На 16-й хвилині господарі провели швидку атаку. Пішла передача зліва від Тараса Червонецького, партнер по команді Тарас Гром’як вибіг з-за спин оборонців і в дотик переправив м’яча у ворота (1:0). Схожу флангову атаку провели "агронівці" і на 39-й хвилині. Уже була передача справа і знову на вістрі атаки опинився Тарас Громяк, котрий цього разу виграв повітря і ударом головою подвоїв перевагу своєї команди (2:0). А під завісу першого тайму господарі відзначилися втретє. Потужно і головне точно з лінії штрафного майданчика пробив досвідчений оборонець "Агрона" Віктор Ковалик (3:0). У другому таймі великогаївська команда збільшила свою перевагу. Партнери по команді кинули в прорив Дмитра Коника, той пройшов по правому флангу, зблизився з голкіпером "Колоса" Олександром Чернятинським і пробив у ближній кут (4:0).

"Агрон-ОТГ" (В. Гаї) – "Колос" (Бучач) – 4:0 (3:0)
Голи:
Тарас Гром'як (16, 37), Віктор Ковалик (42), Дмитро Коник (66).

"Агрон": Рогаль, Андрієшин (Лівіцький, 74), Пастернак-к, Соколовський (Скобляк, 74), Ковалик (Т. Семенець, 71), Стриєшин (Лук’янов, 29), Білик, Гром’як (Процик, 46), Коник, Червонецький, Капелян (Павлусь, 69).

"Колос": Чернятинський (Остяк, 76), Данилюк, Гнат (Городинський, 71), Гресь (Басістий, 69), Михайленко, Муляр (Леськів, 62), Волошин, Чиряк, Гурін (Гаврилюк, 83), Вонс (Рижук, 46), Фещук (Гизлик, 83).

***

9 серпня у рамках 9-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області в Хоросткові відбулось гусятинське дербі. До місцевої "Зорі" у статусі лідера завітали "Медообри" із Зеленого.

Зеленяни у випадку перемоги могли піти на перерву лідерами. Вже зі стартових хвилин стало помітно хто задаватиме тон у поєдинку. Активні дії гравців "Медоборів" з використанням флангів призводили до того, що біля воріт господарів раз-по-раз виникали небезпечні моменти. Найреальніші нагоди для взяття воріт суперника отримав Віталій Сакович, який двічі замикав флангові передачі, проте у обох випадках йому забракло влучності. І все-таки на 31-й хвилині "Медобори" втілили свою перевагу у забитий м'яч. Все завдяки їхньому нападнику Дмитру Галадею, який завдяки своїй наполегливості обікрав захисника "Зорі" Андрія Яремчука і вийшовши на побачення з хоростківським кіпером Юрієм Чубою, котрий того дня святкував День народження, не залишив останньому шансів (0:1). Що ж до господарів, то вони лічені рази протягом першого тайму були з м'ячем на половині поля опонентів. Отримали один момент, коли на виході не впевнено зіграв Дмитро Карасьов, проте його підстрахували партнери-захисники. Другий тайм знову активніше розпочали гості. Два дуже хороші моменти отримав Фархат Черкезов, який виходив віч-на-віч з голкіпером, проте двічі схибив. Ще одну хорошу можливість відзначитись мав Сергій Полянчук, проте і він з вигідної позиції пробив вище воріт. Гості виглядали симпатичніше і впевненіше і другий гол від "Медоборів" у ворота "Зорі" назрівав, проте так і не дозрів. Господарі, які протягом усього матчу в атаці виглядали дуже блідо, свій єдиний шанс отримали вже у компенсований час і використали його сповна. На четвертій компенсованій хвилині хвилині Микола Куріцький на дальній стійці замкнув флангову передачу від рідного брата Сергія і пробивши під поперечину зрівняв рахунок у матчі (1:1).

Цілком виграшна гра для "Медоборів", проте підвела реалізація, яка вилилась у першу втрату очок після чотирьох поспіль перемог. Як наслідок зеленяни поступилися першим рядком турнірної таблиці великогаївському "Агрону" і зрівнялися за очками з теребовлянською "Нивою" та тепер з останніми ділять другий-третій рядок турнірної таблиці.

"Зоря" (Хоростків) – "Медобори" (Зелене) – 1:1 (0:1)
Голи:
Микола Куріцький (90+4) – Дмитро Галадей (31).

"Зоря": Чуба, Глухан (Скотецький, 46), Бадеме, Бодак, Яремчук, Ватраль, Сливка, Павлік (Войтович, 71), М. Куріцький, С. Куріцький, Сокіл-к.

"Медобори": Карасьов, Козовик, Щербатюк, Клекот, М. Мельник, Галадей (Денькович, 58), Кондзьолка-к, Сакович, Ціх (Черкезов, 46), Бойчук, Полянчук.

***

9 серпня та Тернопільському міському стадіоні зустрічалася місцева "Агронива-ТНПУ" та підволочиський "Збруч-Агробізнес". Суперники створили безліч гольових нагод, грали у відкритий футбол і в цій "перестрілці" більше пощастило гостях, які забили двічі, натомість пропустили лише раз і здобули виїзну перемогу – 2:1.

Команда з Підволочиська мала момент уже на першій хвилині матчу, коли Андрій Донець пробивав і поцілив у голову суперника. А дальше господарі володіли ініціативою, створили чимало небезпечних моментів, але їхнім ударам бракувало точності. Натомість у другому таймі молоді тернополяни трішки підсіли і вже гості мали більше моментів. Лише їхній нападник Дмитро Познанський не забив у чотирьох моментах. Також були небезпечні удари і в господарів, але дуже багато їхніх пострілів пішло вище воріт.

Що ж до забитих голів, то першими відзначилися гості. Пішла передача з центра поля на досвідченого Андрія Донця і той своїм шансом скористався (1:0). Тернополяни незадовго рахунок зрівняли. Був навіс з правого флангу і Михайло Войцещук відновив рівновагу (1:1). І все ж більш досвідченіші футболісти "Збруча-Агробізнес" зуміли вирвати перемогу. Новобранець підволочиської команди Ілля Плахотний віддав передачу на Тараса Даньківа і той, зігравши на випередження, ударом головою приніс своїй команді перемогу (2:1).

"Агронива-ТНПУ" (Тернопіль) – "Збруч-Агробізнес" (Підволочиськ) – 1:2 (0:0)