Чемпіонат Тернопільської області. 8-й тур. "Медобори" на класі перемогли "Агрониву-ТНПУ"

922
0

2 серпня у 8-му турі вищої ліги чемпіонату Тернопільської області зустрічалися команди "Медобори" (Зелене) та "Агронива-ТНПУ" (Тернопіль), більшість вихованців яких пройшли футбольні науки тренера тернополян Василя Петровича Івегеша. У підсумку старше покоління виявилося сильнішим за молодше і "Медобори" святкували перемогу – 3:1.

У першому таймі гра була практично рівною. Якщо на старті активніше діяли футболісти "Медоборів", то в другій половині першої 45-хвилини ініціативу перехопили тернополяни. Так у першій хвилини матчу мав забивати після передачі з правого флангу Андрія Бойчук ударом головою Дмитро Галадей, але з близької відстані пробив поруч зі стійкою. Також невлучно пробивав після подачі з кутового Сергія Полянчука граючий тренер господарів Степан Клекот. Гості відповіли теж двома гострими атаками. У першій Іван Федчишин міг сам завершувати ударом прохід по правому краю, але відпасував на Тараса Дурая, який пробив поруч зі стійкою. А в другому, під завісу першого тайму, після передачі Романа Голодриги не влучно пробив головою новобранець команди Юрій Сорочан.

Стартові хвилини другого тайму теж пройшли у рівні боротьбі, а суперники відповідали атакою на атаку. Так, після передачі зліва ніким не прикритий Ростислав Ціх мав відкривати рахунок, але зі зручної позиції не поцілив у рамку. Натомість тернополяни відповіли потужним ударом зі штрафного Юрія Заставецького – кіпер зеленян Карасьов зумів м’яча відбити лише ногою, а незадовго пробивав метрів з 23-ох Михайло Войцещук – м’яч розминувся з воротами "Медоборів" у кількох сантиметрах. Натомість в останніх 30 хвилин ігрового часу повноправними господарями поля були гравці "Медоборів". Після невдалих дій оборонців "Агрониви-ТНПУ" Дмитро Галадей реалізував вихід на одного голкіпера Дмитра Загурського (1:0). Далі після подачі зі штрафного точним був удар головою Ростислава Ціха (2:0). І, насамкінець, після порушення правил гостями у штрафному майданчику арбітр призначив пенальті, яке реалізував граючий головний тренер "Медоборів" Степан Клекот (3:0). Лише в заключні хвилини матчу, коли його доля була визначена, гравці "Агрониви-ТНПУ" активізувалися і провели кілька атака. Під час однієї з них м’яч після удару Михайла Войцещука потрапив у поперечину. І все тернополянам таки вдалося один м’яч відквитати. Войцещук обікрав голкіпера зеленян і спрямував м’яча фактично по порожніх воротах (3:1).